Złomowisko PL

i

Autor: Materiały Prasowe

Złomowisko PL - sezon 12. Kiedy premiera nowych odcinków programu?

2021-02-16 14:01

Złomowisko PL to uwielbiany przez widzów program emitowany na kanale Discovery Channel. Bohaterowie programu to pracownicy złomowisk z całej Polski, którzy ukazują trudy i niebezpieczeństwa swojej pracy. W programie możemy także przyjrzeć się ich codziennym zmaganiom i zobaczyć, jak wiele może być tak naprawdę warty złom. Pierwszy sezon Złomowiska PL ukazywał się jesienią 2015 roku i składał wyłącznie z czterech odcinków.

Złomowisko PL - sezon 12. Kiedy premiera nowych odcinków programu? Na początku 2021 roku fanami Złomowiska PL wstrząsnęła bardzo smutna wiadomość - zmarł uwielbiany przez widzów bohater programu, Marek Krzykacz Pawłowski. Zdaniem wielu fanów Złomowiska PL to właśnie Marek, życzliwy, uczynny i zawsze pozytywnie nastawiony do świata, był sercem tego programu.

Złomowisko PL - sezon 12. Kiedy premiera nowych odcinków programu?

Od samego początku nowe sezony Złomowiska PL ukazywały się dwa razy do roku - zarówno w wiosennej, jak i jesiennej ramówce Discovery Channel. Wpływ na to miała z pewnością bardzo dobra oglądalność programu. Oznaczałoby to, że sezon 12. powinien wystartować już pod koniec lutego lub na początku marca 2021 roku. W połowie lutego stacja potwierdziła, że nowe odcinki trafią do emisji od 24 lutego 2021 roku - ten sezon rozpocznie się odcinkiem poświęconym zmarłemu Markowi Pawłowskiemu.

QUIZ: To prawdziwy hit telewizji! Jak dobrze znasz bohaterów programu "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Pytanie 1 z 15
Pierwszy odcinek polskiej edycji "Gogglebox" został wyemitowany:
Najlepsze teksty Marka "Krzykacza" ze Złomowisko.pl