BrzydUla 2 - Patryk Pietrzak w obsadzie serialu! Kogo zagra?

2021-06-24 13:53 kg
Patryk Pietrzak
Autor: Adam Burakowski/REPORTER

Kontynuacja BrzydUli była jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2020 roku. Nowe odcinki hitu zadebiutowały na antenie TVN7 w październiku 2020 roku i od razu skradły serca widzów. 21 maja 2021 roku widzowie mieli okazję zobaczyć finał serii, a na nowe odcinki będą musieli poczekać aż do jesiennej ramówki stacji. Wiadomo już, że w nadchodzących epizodach w obsadzie serialu pojawi się Patryk Pietrzak. Kogo zagra?

BrzydUla 2 - Patryk Pietrzak w obsadzie serialu! BrzydUla ponad 10 lat temu skradła serca widzów, którzy z zapartym tchem śledzili rozwój relacji pomiędzy Ulą a Markiem. Z niecierpliwością czekali na nowe odcinki hitu, aby poznać dalsze losy ukochanych bohaterów. W nowej serii dowiedzieliśmy się, że Ula i Marek są małżeństwem i mają trójkę dzieci, ale ich związek przechodzi poważny kryzys. Oprócz nich na ekranie ponownie pojawili się Violetta, Seba, Maciek czy też Ania. Nie zabrakło również nowych bohaterów!

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

BrzydUla 2 - Patryk Pietrzak w obsadzie serialu!

Pod koniec maja 2021 roku widzowie mieli okazję obejrzeć ostatni odcinek drugiego sezonu BrzydUli. Nowe odcinki serialu zadebiutują na antenie TVN7 w jesiennej ramówce stacji. Wiadomo już, że w obsadzie nowej serii pojawią się nie tylko Julia Kamińska, Filip Bobek czy też Małgorzata Socha, ale również Patryk Pietrzak, który dołączył do ekipy BrzydUli. Aktor wcieli się w Kryspina, chłopaka Bożenki z rodzinnego Bętowa. Mężczyzna będzie chciał odzyskać ukochaną? O tym przekonamy się już wkrótce!

Patryk Pietrzak to aktor, którego widzowie mogą kojarzyć z ról w takich produkcjach jak: O mnie się nie martw, Sługi wojny, Ultraviolet, Wataha, Korona królów, Komisarz Alex, Wojenne dziewczyny, Lekarze na start, Druga szansa, M jak miłość, Czułość, Niewinna czy też Na Wspólnej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE