BrzydUla 2 odcinki 36, 37, 38, 39, 40 streszczenia: Ula wie już, że Marek ją oszukiwał i prowadził podwójne życie. Artur rozmawia szczerze z Ulą i podejmuje bardzo odważny krok...

2020-11-20 10:19 kg
BrzydUla
Autor: TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS

Bez wątpienia to najbardziej oczekiwany telewizyjny comeback dekady. BrzydUla powróciła na ekrany naszych telewizorów, a wraz z nią bohaterowie, których ponad 10 lat temu pokochała cała Polska. W ich życiu zaszły jednak naprawdę spore zmiany. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach produkcji? Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie streszczenia odcinków 36-40.

BrzydUla 2 odcinki 36, 37, 38, 39, 40 streszczenia. Od wielkiego finału minęło 10 lat, a życie bohaterów zmieniło się diametralnie. Najbardziej głównej bohaterki – Uli Cieplak. Najlepsza asystentka F&D poświęca się teraz karierze… żony i matki. I choć czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojej codzienności na żadną inną. Szczęśliwa rodzina – ukochany mąż i dzieci – rekompensują jej wszystko. Mając na głowie cały dom i urwisy, Ula nie ma czasu na nic. A już najmniej dla siebie… Tymczasem Marek mierzy się z kolejnym kryzysem w F&D. Choć nie chce się przyznać, bez pomocy swojej prawej ręki – Uli – trudno mu bez potknięć zarządzać rodzinną firmą. Niewiele już w nim z dawnego Dobrzańskiego, bo chłopiec stał się mężczyzną. Pewne rzeczy jednak nigdy się nie zmieniają – nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego najlepszym dowodem jest jego nowa asystentka Nadia.

BrzydUla 2 - odcinek 36

Ostatnie wydarzenia wpływają na kondycje Uli. Kobieta nie do końca wierzy w wymówkę męża. Tymczasem dzieci cieszą się na niespodziankę, którą przygotował dla rodziny Marek. Sytuacja w domu Szymczyków jest nadal napięta. Mężczyzna stara się naprawić swoje błędy, ale Ania jest nieugięta. Czy to koniec ich małżeństwa? Ula wątpi w prawdomówność Marka. Tym razem Maciek radzi jej, aby zaufała mężowi i nie szukała problemu tam, gdzie go nie ma. Czy przyjaciółka go posłucha? Bożenka i Adam chcą trzymać w tajemnicy swoja relacje. Okazuje się, że może być już za późno? Tymczasem dziewczyna zastanawia się, czy nie zbyt pochopnie podjęła pewną decyzję. Innego zdania jest Turek, który na oczach wszystkich rozkwita. A to z kolei nie umyka uwadze Marka i Sebastiana. Maciek jeszcze raz przegląda źródło swoich problemow... nagranie. Niespodziewanie dokonuje szokującego odkrycia. Czuje się jeszcze gorzej... Marek dostaje wiadomość, na którą czekał od tygodni. Natychmiast kontaktuje się z Aleksem, żeby omówić szczegóły przejęcia F&D. Szczęśliwy prezes prosi Ulę, żeby zorganizowała małe, otwierające nowy rozdział firmy, przyjęcie. Ula z pomocą Nadii przygotowuje imprezę. Kobiety zbliżają się do siebie. Niestety, rozmowa z asystentką Marka ponownie budzi w niej niepokój. Postanawia sprawdzić męża... Czy nie pożałuje swojej decyzji?

BrzydUla 2 - odcinek 37

Wszyscy z niecierpliwością czekają na przelew środków od Hu Corporation. Godziny mijają, a wpłata nadal nie jest zaksięgowana. Adam zaczyna mieć czarne myśli. Innego zdania jest Marek - ma pewność, że pieniądze lada moment pojawia się na koncie F&D. Zamierza świętować swój sukces! Adam z przerażeniem dowiaduje się, ze na bankiecie w firmie pojawi się rodzeństwo Febo. Bożenka próbuje go nastroić imprezowo. Feta w firmie to dla niej idealna okazja, żeby pokazać się od najlepszej strony. Maciek godzi się z żoną. Postanawia otoczyć ją opieką i wspierać w trudnej sytuacji. Gorąco namawia Anię, żeby odeszła z firmy. Sam jest zdesperowany, żeby znaleźć pracę. Ula jest zdruzgotana kolejnymi kłamstwami męża. Podczas imprezy zakrada się do gabinetu prezesa i włącza jego komputer... Co w nim znajdzie? Dochodzi do pierwszego po latach spotkania Adama z Aleksem. W jednej chwili wszystkie traumy Turka wracają. Viola, w szampańskim nastroju, szykuje się na imprezę w F&D. Przerażona orientuje się, że mąż chce jej towarzyszyć! Czy jej tajemnice wyjdą na jaw? Adam odkrywa, co stoi za opóźnieniem przelewu z Hu Corporation. Czyżby przeczucie go nie myliło?

BrzydUla 2 - odcinek 38

Trwa bankiet w F&D. Marek uświadamia Violetcie błąd, jaki popełniła. Muszą działać, ale tak, żeby Pan Hu się nie zorientował. Viola postanawia po raz kolejny przechytrzyć męża. Adam namierza miejsce, do którego trafiły pieniądze od Hu Corporation. Wszyscy jadą tam, żeby odzyskać fundusze. Zrezygnowana Ula postanawia w końcu rozmówić się z mężem. Niestety, nie ma z kim. Na imprezie Bożenka poznaje Aleksa. Jest pod wrażeniem Febo i nie może od niego oderwać oczu. W międzyczasie w F&D pojawia się wściekła Paulina. Ma żal do brata, że ją zdradził. On wyjawia jej swoje powody. Violetta, Nadia, Marek, Adam i Pan Hu docierają do miejsca, do którego trafiły pieniądze od Violi. Sytuacja ich jednak bardzo zaskakuje! W obliczu nowych okoliczności Viola postanawia działać. Prosi Marka o pomoc... Kiedy Marek walczy o firmę, świat Uli wali się jej na głowę!

BrzydUla 2 - odcinek 39

Ula jest w szoku. Nie może uwierzyć, że Marek tyle czasu ją oszukiwał i prowadził podwójne życie. Yu Tian widzi Violettę z Markiem. Jest przekonana, że oboje coś knują. Próbuje się dowiedzieć, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami apartamentu państwa Hu, Tymczasem Marek ma wątpliwości, co do kolejnego pomysłu Violetty. Boi się, ze przyjaciółka ściągnie na wszystkich kłopoty. Czy jego obawy się sprawdzą? Po załatwionej sprawie Viola i Marek wracają do F&D na imprezę. Ula w amoku wpada do domu. Od razu kieruje się do sypialni. Adam zauważa fascynacje Bożenki Aleksem. Próbuje chronić swoją dziewczynę. Niestety, jest już za późno... Violetta korzysta z okazji, żeby porozmawiać z Sebastianem. Czy uda im się w końcu wyjaśnić nieporozumienia? Ula nie może znaleźć sobie miejsca, uspokoić myśli. W szale wybiega z domu. Nagle ktoś do niej dopada... W F&D Marek świętuje z Nadią wspólny sukces.

BrzydUla 2 - odcinek 40

Po bankiecie w F&D wszyscy dochodzą do siebie. Marek nie wraca do domu. Nad ranem Lucyna widzi, jak po wspólnie spędzonej nocy, wraz z Nadia opuszcza gabinet. Tymczasem Ula nadal robi dobra minę do złej gry. Przed bliskimi udaje, ze wszystko jest w porządku. Nie daje po sobie poznać, że poniosła osobistą porażkę. Jest jednak ktoś, komu nie udaje się jej zwieść... Artur. Yu Tian uświadamia Hu, że padł ofiarą przebiegłości żony i Dobrzańskiego. Biznesmen wpada w furie! Jaki będzie jego następny krok? W F&D Adam nadal martwi się brakiem pieniędzy na koncie. Marek uspokaja go - ma pewność, że tym razem środki dojdą. Postanawia kuć żelazo póki gorące. Umawia się z Febo, żeby sfinalizować umowę kupna udziałów. Czy nie za szybko? Violetta wraca do hotelu. Na miejscu okazuje się, że nie czeka na nią gorące przywitanie, a wręcz przeciwnie... kłopoty. Rozpoczyna się pościg. Spotkanie Marka z rodzeństwem Febo przerywa niespodziewane wtargnięcie Violetty. Na osobności inwestorka mówi Dobrzańskiemu o swoim drobnym kłamstewku. Artur rozmawia szczerze z Ula. Otwierają się przed sobą, co zachęca lekarza do podjęcia bardzo odważnego kroku... Czy go nie pożałuje?

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE