Brzydula 2, odc. 261, 262, 263 - streszczenia. Marek zazdrosny o Marka Dobrowolskiego

2022-04-01 15:54 AR
Brzydula 2
Autor: TVN/TOMASZ URBANEK

Brzydula 2 to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Lata temu Polacy tłumnie oglądali nowe odcinki produkcji, dlatego też zdecydowano się na nakręcenie drugiego sezonu. Aktualnie nowe odcinki można oglądać na antenie kanału TVN7. W każdym odcinku dochodzi do ciekawych sytuacji. Co wydarzy się w dniach 4-6 kwietnia 2022?

Odcinki 261, 262 oraz 263 drugiej części serialu Brzydula będzie można obejrzeć kolejno w poniedziałek 4.04.2022, wtorek 5.04.2022 oraz środę 6.04.2022. Epizody jak zawsze zostaną pokazane o godzinie 20:00 na antenie kanału TVN7. W ostatnich odcinkach doszło do wielu ciekawych sytuacji, dlatego widzowie są ciekawi, co wydarzy się w kolejnych. Zdradzamy kilka szczegółów. Streszczenia Brzyduli znajdziecie niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Polskie seriale oryginalne Netflix. Z których produkcji możemy być najbardziej dumni?

Brzydula 2 - odcinek 261

Angelica po nocy na podłodze budzi się w wynajmowanym pokoju. Zauważa, że jej siostry nie ma, ale jest wiadomość od niej – Violetta uprzedza przed Bogdanem, który wróci, żeby upomnieć się o zaległy czynsz. Nagle słychać pukanie do drzwi. Marek Dobrowolski spotyka Ulę w bufecie. Przypomina jej o obietnicy, którą mu złożyła. Zrozpaczona Angelica jedzie do Fica, żeby dowiedzieć się, co ze sprawą siostry. Wraz z Violettą potrzebują pieniędzy. Nie na jutro, na już! Fic próbuje ją zbyć, ale dziewczyna nie daje się. Pojawienie się Marka wybawia go z opresji. Violetta nie dociera na umówione szkolenie. Sebastian szuka jej w domu. Otwiera mu Angelica. Olszański jest w szoku, widząc, w jakich warunkach żyją siostry. Nagle pojawia się agresywny Bogdan. Sebastian bierze go na bok, żeby się z nim rozmówić… Ula idzie na kolejną terapię. Chce, żeby jej drogi zmierzały „od Marka”. Tymczasem wszyscy próbują się do niej dodzwonić. Ku zazdrości Marka, udaje się tylko Dobrowolskiemu.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Brzydula 2 - odcinek 262

Ula i Marek rozmawiają o odszkodowaniu, jakiego powinni zażądać od Hu-Fe Fashion. Dobrzański zauważa, że była żona często spogląda na zegarek – zupełnie jakby się gdzieś śpieszyła. I ma rację. Ula umawia się na kawę z Markiem 2. Początkowo atmosfera jest napięta, ale z czasem rozluźnia się. Rozmowa się klei, a godziny mijają. Przed snem Julka i Kuba chcą powiedzieć matce „dobranoc”. Kiedy nie udaje im się dodzwonić do Uli, dzwonią do Marka. Ewa zdaje Aleksowi relację z podsłuchanej rozmowy asystentek pana Hu. Wściekły Febo żąda wyjaśnień – nie tak się umawiali! Nie będą dogadywać się, wręcz przeciwnie: ukradną im kolejną kolekcję i ostatecznie ich zniszczą. A wraz z F&D Violettę! Biodro oponuje – chce pokojowego załatwienia sprawy, które pomoże mu uniknąć skandalu. Tymczasem Ewa zdaje relację kolejnemu „pracodawcy”. Sebastian rozlicza się z Bogdanem. W tym czasie Angelica czeka na powrót Violetty. Siostra jednak się nie zjawia. Okazuje się, że Kubasińska postanowiła zadbać o wygodniejsze warunki do spania. Po spotkaniu z Markiem Dobrowolskim do Uli zaczyna docierać, że świat bez Marka istnieje.

Brzydula 2 - odcinek 263

Ula i Marek Dobrowolski wchodzą razem do firmy. Marek obserwuje ich z daleka. Jego nastroju nie poprawiają krążące po firmie plotki – Ula randkuje z nowym PRowcem. Dobrzański próbuje grać, ale trudno mu udawać niewzruszonego, zwłaszcza przed byłą żoną. Sebastian usiłuje wytłumaczyć siostrom Kubasińskim, na czym polega ich główny problem. Urażona Angelica osacza Olszańskiego. Zaskoczona odkrywa, że mężczyzna opłacił czynsz za pokój, który wynajmuje wraz z siostrą. Natychmiast dzieli się tą informacją z Violettą, która postanawia podziękować przyjacielowi. Następnie udaje się do terapeutki, żeby przeprocesować z nią słowa Sebulka. Wspólnicy zapoznają się z treścią ugody przygotowanej przez Fica. Marek 2 nie zgadza się z opinią Dobrowolskiego. Powinni dążyć do ugody, znalezienia funduszy na nową kolekcję, a nie zniszczenia Hu-Fe Fashion. Ku zdziwieniu Marka, Ula staje po stronie Dobrowolskiego. Bożenka widzi Aldonę z Markiem Dobrowolskim. Postanawia dowiedzieć się, co kombinują. Nadal nie ufa nowemu wspólnikowi. Marek rozmawia z dziećmi. Od nich dowiaduje się, że Ula wróciła późno z „randki” z Dobrowolskim. Wieczorem Julka i Kuba zadają matce pytanie, które ścina ją z nóg.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE