Harry Styles

i

Autor: Ian West/Press Association/East News

BRIT Awards 2023 - transmisja. Gdzie oglądać stream online?

2023-02-11 21:07

Najważniejsze brytyjskie nagrody muzyczne, czyli Brit Awards, wręczane są największym gwiazdom muzyki. Fani z całego świata z niecierpliwością wyczekują gali, w trakcie której nie tylko poznamy wyniki, ale również zobaczymy występy wyjątkowych artystów. Sprawdźcie, gdzie oglądać transmisję z Brit Awards 2023 na żywo.

Gdzie oglądać Brit Awards 2023? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje coraz więcej internautów, którzy śledzą nie tylko polskie, ale i zagraniczne wydarzenia muzyczne. Wręczane co roku "Britsy" uznawane są za jedne z najważniejszych nagród na rynku muzycznym, a odbywająca się w Londynie gala przyciąga największe sławy z całego świata. Na przestrzeni lat podczas Brit Awards na scenie występowali między innymi Madonna, Lady Gaga, Taylor Swift, Justin Bieber oraz One Direction. W 2023 roku statuetki brytyjskiego rynku muzycznego zostaną rozdane po raz 43! Fani spoza UK będą mogli śledzić przebieg wydarzenia w internecie za sprawą dostępnego streamu online. Poniżej znajdziecie dokładne instrukcje, gdzie i o której godzinie oglądać Britsy 2023.

Ukraińska piosenkarka będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji? Widzowie TVP już ją znają!

Koncerty w Polsce - LUTY 2023. Które gwiazdy warto zobaczyć?

Brit Awards 2023 - gdzie oglądać?

Gala Brit Awards będzie jak zwykle transmitowana w sieci. Wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić przebieg wydarzenia na żywo, włączając oficjalny stream na YouTubie. 

Brit Awards 2023 - o której?

11 lutego 2023 roku O2 Arena w Londynie zamieni się w samo centrum muzycznych uniesień, a to wszystko za sprawą odbywającej się tam gali Brit Awards 2023. Transmisja wydarzenia wystartuje punktualnie o godzinie 22:00.

Sonda
Oglądasz gale muzyczne?