Bridgertonowie: Phoebe Dynevor nie pojawi się w 3. sezonie. O czym będą nowe odcinki?

i

Autor: materiały prasowe Netflix Bridgertonowie: Phoebe Dynevor nie pojawi się w 3. sezonie. O czym będą nowe odcinki?

„Bridgertonowie” tracą kolejną gwiazdę! Phoebe Dynevor nie pojawi się w 3. sezonie

2023-01-31 13:40

Smutne wieści dla fanów „Bridgertonów” – odtwórczyni roli Daphne poszła w ślady swojego ekranowego męża i potwierdziła, że nie pojawi się w nadchodzącym sezonie. Otrzyjcie jednak łzy, bo o ostatecznym pożegnaniu nie ma jeszcze mowy.

„Bridgertonowie” powrócą do nas z 3. sezonem, ale zabraknie w nim zarówno księcia Hastings, jak i jego małżonki. Rege-Jean Page (ku rozpaczy wielu widzek) opuścił obsadę już po pierwszej serii, zaś Phoebe Dynevor pojawiła się później wyłącznie w roli drugo (a nawet bardziej trzecio-) planowej. Teraz zejdzie jednak ze sceny, choć zapowiedziała, że może wrócić w przyszłości.

Niestety, nie w 3. sezonie. Prawdopodobnie w przyszłości. Ale jestem podekscytowana, że będę 3. sezon oglądać jako widzka – wyznała Phoebe Dynevor w rozmowie z serwisem Screen Rant.

„Bridgertonowie” – 3. sezon bez Phoebe Dynevor. Co zobaczymy w nowych odcinkach?

Dotąd serialowi „Bridgertonowie” wiernie trzymali się chronologii serii książek Julii Quinn, ale w 3. sezonie ma się to zmienić. Nadchodząca seria nie zekranizuje bowiem „Propozycji dżentelmena”, gdzie Benedict Bridgerton przeżywa historię rodem z „Kopciuszka”, zakochując się w dziewczynie z nieprawego łoża imieniem Sophie, zaś skupi się na perypetiach Colina i Penelope, które są główną osią fabularną kolejnego tomu, zatytułowanego „Miłosne tajemnice”.

Showrunnerka „Bridgertonów”, Jess Brownell, osobiście przyznała, że po „podchodach” z dwóch poprzednich odsłon nadszedł wreszcie czas na porządne rozwinięcie wątku Colina i Penelope (który zresztą uwielbiają widzowie).

Czuję, że szczególnie w ostatnim sezonie są między nimi takie momenty napięcia, że Colin prawie już zdaje sobie sprawę, że Penelope coś do niego czuje, ale nie do końca jeszcze chce to przyjąć do wiadomości. Zamiast dalej wokół tego krążyć, chcieliśmy w 3. sezonie rozwinąć tę historię. To naprawdę idealny moment, żeby to zrobić – przyznała Jess Brownell w wywiadzie dla Variety.

„Bridgertonowie” – kiedy premiera 3. sezonu?

Przewidywana data premiery 3. sezonu „Bridgertonów” nie jest obecnie znana. Ekipa weszła na plan w lipcu, zatem możemy spekulować, że do debiutu dojdzie w drugiej połowie tego roku, ale podkreślam, że to nic pewnego. Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie na Netfliksie.

„Bridgertonowie” 3. sezon – obsada. Kto wystąpi w nowej serii?

W 3. sezonie „Bridgertonów” zobaczymy: Nicolę Coughlan (Penelope) Luke’a Newtona (Colin), Luke’a Thompsona (Benedict), Jonathana Baileya (Anthony), Simone Ashley (Kate) i Claudię Jessie (Eloise).

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE