Bridgertonowie - sezony 3 i 4 potwierdzone! Kiedy nowe odcinki na Netflix?

2021-04-14 16:25 Alicja Wójcik
Bridgertonowie
Autor: Netflix/Courtesy Everett Collection/East News

Seriale historyczne i kostiumowe cieszą się ogromnym powodzeniem również w naszym kraju. Przykłady można znaleźć chociażby wśród produkcji emitowanych w telewizji - rekordy oglądalności biją takie seriale jak Zniewolona, Kozacka miłość czy Korona królów. Podobnie jest w przypadku serialu Bridgertonowie, którego pierwszy sezon trafił na Netflix 25 grudnia 2020. Serial oparty jest na powieści autorstwa Julii Quinn.

Bridgertonowie - sezony 3 i 4 zostały oficjalnie potwierdzone. Fani serialu mogą zacierać ręce! Kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków na platformie? Fabuła Bridgertonów osadzona jest w Londynie na początku XIX wieku i skupia się na arystokratycznej tytułowej rodzinie składającej się z owdowiałej kobiety i jej ośmiorga dzieci - czterech synów i czterech córek.

Bridgertonowie - sezony 3 i 4 potwierdzone! Kiedy nowe odcinki na Netflix?

Bridgertonowie okazali się strzałem w dziesiątkę, a co za tym idzie, produkcja bardzo szybko, bo już w styczniu 2021 została przedłużona na drugi sezon. Jego produkcja rozpoczęła się w marcu, co oznacza, że niewykluczone, ze na Netflix trafi on już pod koniec 2021 roku. To jednak nie jedyna niespodzianka dla fanów Bridgertonów. 13 kwietnia twórcy ogłosili, że serial otrzyma również trzeci i czwarty sezon. Niewykluczone, że w przypadku tej produkcji możemy oczekiwać premier rok po roku. Cała książkowa seria o Bridgertonach składa się łącznie z aż dziewięciu tomów, jednak Netflix rzadko kiedy decyduje się na przedłużenie swoich produkcji o więcej niż pięć lub sześć sezonów. Czy tak będzie również w przypadku tego kostiumowego serialu? Na to musimy jeszcze poczekać.

Eska XD #019 - życie jak w serialu
NAJNOWSZE