Bridgertonowie

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Bridgertonowie sezon 2 - co wiemy o nowym sezonie? Kiedy premiera?

2021-12-29 11:51

Wielki przebój Netfliksa powraca z drugim sezonem. Premiera już niedługo, więc twórcy podgrzewają atmosferę nowymi materiałami z serialu. W sobotę 25 grudnia została opublikowana kolejna oficjalna zapowiedź. Znamy już datę premiery! Co jeszcze wiemy o nadchodzącej części?

Bridgertonowie sezon 2 - co wiemy o nowym sezonie? Kiedy premiera? Przygody londyńskiego rodu wracają na platformę Netflix. To jeden z najpopularniejszych seriali w serwisie streamingowego giganta. Serial zobaczyło ponad 82 milionów użytkowników, a produkcja dostała nawet 12 nominacji do nagrody Emmy. Jeżeli jeszcze nie widzieliście pierwszego sezonu, to koniecznie musicie zobaczyć. Bridgertonowie to romantyczny, błyskotliwy, a jednocześnie skandalizujący serial. Pokazuje ponadczasową przyjaźń i siłę rodziny, z którą lepiej nie zadzierać. Powstanie kolejnej odsłony było tylko kwestią czasu. Kiedy pojawi się pierwszy odcinek 2. sezonu na Netflix?

Bridgertonowie sezon 2 - co wiemy o nowym sezonie?

Serial jest inspirowany bestsellerowymi powieściami autorstwa Julii Quinn. Już wiemy, że kolejny sezon został w całości nakręcony. Poinformował o tym Chris Van Dusen (producent) na swoim Twitterze 20 listopada 2021 r. Co czeka widzów w nowych odcinkach? Fabuła na pewno nie będzie koncentrowała się już na Simonie i Daphne. Historia ma skupić się Anthonym Bridgetonie i to on ma być głównym bohaterem 2. sezonu. Scenarzyści inspirują się książką "Ktoś mnie pokochał". W opisie można przeczytać, że bohater postanowi się ożenić, a nawet wybrał już swoją kandydatkę. Przeszkodą okaże się siostra jego wybranki.

Sonda
Bridgertonowie wracają! Czekasz na drugi sezon serialu?

Bridgertonowie sezon 2 - kiedy premiera na Netflix?

Drugi sezon przygód londyńskiego rodu pojawi się na platformie Netflix już 25 marca 2022 r. o godzinie 8:00. W obsadzie poza Phoebe Dynevor znaleźli się m.in. Golda Rosheuvel, Jonathan Bailey, Luke Newton, Claudia Jessie, Nicola Coughlan, Ruby Barker, Sabrina Bartlett, Ruth Gemmell, Adjoa Andoh, Polly Walker, Ben Miller, Bessie Carter i Harriet Cains. Głosu tajemniczej Lady Whistledown użycza Julie Andrews.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37