Brahms: The Boy 2 – data premiery, obsada i zwiastun drugiej części mrożącego krew w żyłach horroru

2020-02-13 11:44 kw
Brahms: The Boy 2
Autor: screen YouTube/Monolith Films

Traumatyczne przeżycie sprawia, że szczęśliwe dotąd życie Lisy, Seana i ich syna Jude’a pogrąża się w kryzysie. Rodzice oddalają się od siebie, a chłopiec przestaje mówić. Nowy dom w malowniczej okolicy daje nadzieję na nowy początek. Lisa i Sean nie podejrzewają jednak, że przeprowadzka to krok w stronę prawdziwego piekła. Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie datę premiery, obsadę oraz zwiastun drugiej części horroru.

Brahms: The Boy 2 – data premiery, obsada i zwiastun drugiej części mrożącego krew w żyłach horroru mogą zainteresować wszystkich fanów tego gatunku. Już wkrótce na ekranach kin zadebiutuje druga część filmu The Boy z 2016 roku. Czy nowa odsłona będzie równie emocjonująca i trzymająca w napięciu? Czy będzie równie dużym sukcesem?

Brahms: The Boy 2 – fabuła

Traumatyczne przeżycie sprawia, że szczęśliwe dotąd życie Lisy, Seana i ich syna Jude’a pogrąża się w kryzysie. Rodzice oddalają się od siebie, a chłopiec przestaje mówić. Nowy dom w malowniczej okolicy daje nadzieję na nowy początek. Lisa i Sean nie podejrzewają jednak, że przeprowadzka to krok w stronę prawdziwego piekła. Gdy Jude odkryje w opuszczonej posiadłości lalkę – chłopca o uroczej twarzy, cała rodzina znajdzie się w mocy mrocznych sił, z których natury nie zdaje sobie sprawy. Ataki agresji na przemian z krwawymi wizjami, których doświadcza Jude oraz coraz częstsze poczucie obcej obecności w domu, to zwiastuny tego co nadchodzi. Lisa i Sean zaczynają bać się własnego dziecka, ale prawdziwe zło kryje się gdzie indziej. Gdy to zrozumieją, ich życie nie będzie należeć już do nich…

Brahms: The Boy 2 – obsada

  • Katie Holmes („Batman - Początek”, „Cudowni chłopcy”, „Jack i Jill”, „Nie bój się ciemności”, „Telefon”)
  • Ralph Ineson („Strażnicy Galaktyki”, „Harry Potter i Insygnia Śmierci”, „Player One”, „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”)
  • Owain Yeoman („Snajper”, „Troja”)

Brahms: The Boy 2 - data premiery

Horror wejdzie na ekrany kin już 28 lutego.

Brahms: The Boy 2 - zwiastun

NAJNOWSZE