Bond - kto zastąpi Daniela Craiga? Faworyci do roli agenta 007 [SONDA]

2021-10-26 14:37 Adrian Rybak

Bond to jedna z najbardziej znanych fikcyjnych postaci. Agent 007 to bohater słynnych filmów akcji. Niedługo odbędzie się premiera filmu Nie czas umierać. Wiadomo już, że to ostatni film z udziałem Daniela Craiga. Kto powinien go zastąpić? W mediach pojawiły się pierwsze możliwe nazwiska. Wybierz swojego faworyta!

Bond - kto zastąpi Daniela Craiga? Faworyci do roli agenta 007. Nie czas umierać to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Kolejny film o przygodach Jamesa Bonda to wyjątkowa część dla fanów tej serii, ponieważ będzie to ostatnia produkcja z udziałem Daniela Craiga. Słynny aktor nie będzie więcej odgrywał roli Agenta 007. Wiadomo jednak, że kolejne filmy powstaną, a to oznacza, że Bond będzie miał nową twarz. Kto to będzie? Oto pierwsze nazwiska, która pojawiają się w brytyjskich mediach.

Regé-Jean Page

Regé-Jean Page to nazwisko, które najczęściej można przeczytać w mediach. Aktor znany z takich seriali, jak Korzenie czy For the People, wydaje się być najmocniejszym kandydatem do roli Bonda. Czy czarnoskóry aktor dostanie rolę? Przekonamy się wkrótce.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Tom Hardy

Tom Hardy to prawdopodobnie najbardziej znane nazwisko, które pojawia się na listach. Gwiazda takich produkcji jak Venom, Legend, Mad Max, Zjawa, Incepcja czy Zjawa to kolejny kandydat do roli Bonda. Ma już doświadczenie w wysokobudżetowych filmach akcji, co na pewno działa na jego korzyść.

Lashana Lynch

Agent 007 będzie... kobietą?! Takie podejrzenia mają niektóre brytyjskie media. To byłaby duża zmiana dla fanów filmów o Bondzie. Podejrzewa się, że jeśli tak się stanie, rola przypadłaby aktorce Lashanie Lynch. Aktorka pojawi się już w Nie czas umierać. Czy jej postać przejmie pierwsze skrzypce w kolejnej części?

Sonda
Kto powinien zostać nowym agentem 007?

Idris Elba

Idris Elba to kolejny typ fanów filmów o Bondzie. Polacy mogą kojarzyć tego aktora z takich filmów jak Star Trek: W nieznane, Thor: Mroczny świat, Avengers: Wojna bez granic, czy Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw. Czy tym razem przypadnie mu rola Jamesa Bonda?

Tom Hiddleston

Tom Hiddleston to aktor, który jest bardzo doceniany w przemyśle filmowo-telewizyjnym. Niedawno mogliśmy oglądać go w serialu Loki, a wcześniej w produkcjach jak Thor czy Avengers. Rola Bonda byłaby kolejnym wyzwaniem w jego karierze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE