Bolivar, odc. 18, 19, 20, 21 streszczenie. Dochodzi do trzęsienia ziemi

2022-07-06 13:03 Adrian Rybak
Bolivar
Autor: materiały prasowe TVP Bolivar - kolumbijski serial o słynnym przywódcy.

Bolivar to nowy serial, który mogą oglądać widzowie TVP1. To idealna propozycja dla tych, którzy uwielbiają telenowele kostiumowe. Bolivar opowiada o losach słynnego przywódcy z Ameryki Południowej. Warto obejrzeć kolejne epizody, ponieważ będzie dużo się działo. Przeczytaj streszczenia odcinków.

Bolivar to serial, który będzie można oglądać na antenie TVP1 od poniedziałku do niedzieli o godzinie 20:35 lub 21:00. Trzy kolejne odcinki zostaną wyemitowane w dniach 7 lipca, 8 lipca, 9 lipca i 10 lipca. Co się w nich wydarzy? Mamy dla was streszczenie epizodów 18, 19, 20 i 21.

ZOBACZ TAKŻE: Telenowele tureckie i latynoskie - czym się różnią? Które są lepsze?

Bolivar - odcinek 18 streszczenie

Bolivar i Andres Bello udają się do Londynu. Angielski minister przyjmuje ich nieoficjalnie, we własnej rezydencji. Spotkanie kończy się fiaskiem. Bolivar nie chce wracać do Caracas z pustymi rękami i zdobywa poparcie generała Mirandy. Tymczasem Manuelita spędza czas w rezydencji ojca. W Quito wybuchają zamieszki. Pan Saenz odkrywa, że jego córka sympatyzuje z rewolucjonistami. Jest zaniepokojony i oddaje ją na wychowanie jej wujowi, księdzu Domingo. Felipe spełnia swoją obietnicę i przyjeżdża po Marię Antonię.

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Bolivar - odcinek 19 streszczenie

Bolivar uroczyście wita przybyłego generała, Francisca de Miranda. Członkowie Rady Najwyższej Caracas popełniają liczne gafy i generał zaczyna mieć wątpliwości, co do swojej misji. Bolivar lawiruje między Radą i generałem. Wreszcie udaje mu się wszystkich pogodzić. Zakłada radykalne Towarzystwo Patriotyczne, które przyciąga rzesze zwolenników niepodległości. Manuelita dobrze się czuje w domu wuja. Poznaje malarza, Rafaela Morana, u którego ksiądz Domingo zamawia obrazy o tematyce religijnej. Dziewczyna zadurza się w artyście i zleca mu namalowanie obrazu o zgoła innej tematyce.

Bolivar - odcinek 20 streszczenie

Valencia pozostaje wierna rojalistom. Armia patriotyczna wyrusza na jej podbój. Dochodzi do dalszych tarć między generałem Mirandą i Bolivarem. Dzięki udanej taktyce Simona, udaje się zdobyć miasto. Wracają do Caracas, gdzie czeka na nich przykra wiadomość. Statek, na którym Juan Vicente płynął do Europy, zatonął. Manuelita jest coraz bardziej zadurzona w swoim nauczycielu malarstwa, Rafaelu. Ksiądz Domingo dostaje nakaz przeniesienia się do innej parafii. Zrozpaczona Manuelita postanawia wrócić do klasztoru w Quito.

Bolivar - odcinek 21 streszczenie

W Caracas dochodzi do trzęsienia ziemi. Armia generała Monteverde rośnie w siłę. Pułkownik Bolivar zostaje mianowany dowódcą ważnej twierdzy. Niestety, nie udaje mu się jej utrzymać. Generał Miranda cały czas sabotuje działania młodego dowódcy i nie tylko jego. Za plecami Kongresu podpisuje rozejm z Hiszpanami. Bolivar postanawia przykładnie go ukarać. Sam też ma problemy w kraju i udaje się do Kartageny w Kolumbii. Manuela wymyka się z klasztoru i odwiedza Rafaela w jego pracowni. Niestety, czeka tam na nią przykra niespodzianka. Mija kilka lat. Dziewczyna poznaje żołnierza armii rojalistów, Fausta. Ten usilnie zabiega o jej względy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE