Bolivar - kolumbijski serial

i

Autor: Youtube.com/CINECLIX HD (screen) Kolumbijski serial pod tytułem Bolivar.

Bolivar - ile odcinków liczy i kiedy oglądać w TVP1?

2022-05-17 17:21

Bolivar to nowy serial, który będzie można oglądać na antenie stacji TVP1. To idealna propozycja dla tych, którzy uwielbiają kolumbijskie telenowele kostiumowe. Po sukcesie La Bandidy oraz Królowej i konkwistadora Telewizja Polska postawiła na podobną produkcję. Co warto wiedzieć o serialu pod tytułem Bolivar?

Bolivar to serial, który opowiada historię Simona Bolivara. Jego imię stało się synonimem przywództwa, inspiracji i walki i tak stworzył armię, w której walczyli nie tylko żołnierze, ale także zwykli ludzie, którzy zawsze wierzyli w jego idee o wolnej ziemi. Serial opowie również o szczegółach jego burzliwego życia miłosnego: od śmierci matki, gdy był dzieckiem, śmierci pierwszej żony kilka miesięcy po ślubie, licznych kochanków, gdy przestał wierzyć w miłość, aż wreszcie namiętnego romansu z Manuelitą Sáenz, która stała się miłością jego życia. Bolivar to odważny człowiek, który oddał życie za swój lud, przekraczając granice i pozostawiając niezatarte dziedzictwo w sercach wszystkich wierzących w jedność, braterstwo i wolność.

ZOBACZ TAKŻE: Seriale podobne do Zapukaj do moich drzwi. Na jakie tureckie komedie zwrócić uwagę?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Bolivar - kiedy i gdzie oglądać?

Bolivar to serial, który będzie można oglądać od 20 czerwca 2022 roku. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 21.05 oraz w soboty o 20.30 i niedziele o 20.15. Odcinki będą pokazywane na antenie TVP1, a dostępne będą też w internecie na stronie vod.tvp.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda La Bandidy wystąpiła w zagranicznym Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zobacz występy

Bolivar - ile odcinków?

Liczba odcinków to informacja, która zawsze interesuje widzów, którzy planują rozpocząć oglądanie nowego serialu. Z ilu epizodów składa się telenowela pod tytułem Bolivar? Wszystko wskazuje na to, że widzowie Telewizji Polskiej zobaczą 63 odcinki. Każdy z nich potrwa około 45 minut.