Bolivar - ile odcinków liczy i kiedy oglądać w TVP1?

2022-05-17 17:21 Adrian Rybak
Bolivar - kolumbijski serial
Autor: Youtube.com/CINECLIX HD (screen) Kolumbijski serial pod tytułem Bolivar.

Bolivar to nowy serial, który będzie można oglądać na antenie stacji TVP1. To idealna propozycja dla tych, którzy uwielbiają kolumbijskie telenowele kostiumowe. Po sukcesie La Bandidy oraz Królowej i konkwistadora Telewizja Polska postawiła na podobną produkcję. Co warto wiedzieć o serialu pod tytułem Bolivar?

Bolivar to serial, który opowiada historię Simona Bolivara. Jego imię stało się synonimem przywództwa, inspiracji i walki i tak stworzył armię, w której walczyli nie tylko żołnierze, ale także zwykli ludzie, którzy zawsze wierzyli w jego idee o wolnej ziemi. Serial opowie również o szczegółach jego burzliwego życia miłosnego: od śmierci matki, gdy był dzieckiem, śmierci pierwszej żony kilka miesięcy po ślubie, licznych kochanków, gdy przestał wierzyć w miłość, aż wreszcie namiętnego romansu z Manuelitą Sáenz, która stała się miłością jego życia. Bolivar to odważny człowiek, który oddał życie za swój lud, przekraczając granice i pozostawiając niezatarte dziedzictwo w sercach wszystkich wierzących w jedność, braterstwo i wolność.

ZOBACZ TAKŻE: Seriale podobne do Zapukaj do moich drzwi. Na jakie tureckie komedie zwrócić uwagę?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Bolivar - kiedy i gdzie oglądać?

Bolivar to serial, który będzie można oglądać od 20 czerwca 2022 roku. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 21.05 oraz w soboty o 20.30 i niedziele o 20.15. Odcinki będą pokazywane na antenie TVP1, a dostępne będą też w internecie na stronie vod.tvp.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda La Bandidy wystąpiła w zagranicznym Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zobacz występy

Bolivar - ile odcinków?

Liczba odcinków to informacja, która zawsze interesuje widzów, którzy planują rozpocząć oglądanie nowego serialu. Z ilu epizodów składa się telenowela pod tytułem Bolivar? Wszystko wskazuje na to, że widzowie Telewizji Polskiej zobaczą 63 odcinki. Każdy z nich potrwa około 45 minut.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE