Bolivar 6, 7, 8, 9, 10 streszczenie. Simon i Maria Teresa zakochują się w sobie

2022-06-27 9:14 Adrian Rybak
Bolivar
Autor: materiały prasowe TVP Bolivar - kolumbijski serial o słynnym przywódcy.

Bolivar to nowy serial, który będą mogli obejrzeć widzowie TVP1. To idealna propozycja dla tych, którzy uwielbiają telenowele kostiumowe. Czy Bolivar odniesie podobny sukces jak La Bandida i Królowa i konkwistador? Przekonamy się wkrótce. Wcześniej sprawdźcie, czy warto oglądać serial, czytając streszczenia kolejnych odcinków.

Bolivar to serial, który będzie można oglądać na antenie TVP1 od poniedziałku do piątku o godzinie 20:35 lub 21:05. Pierwsze pięć odcinków zostanie wyemitowane w dniach 25 czerwca, 26 czerwca, 27 czerwca, 28 czerwca i 29 czerwca. Co się w nich wydarzy? Mamy dla was streszczenie epizodów 6, 7, 8, 9 i 10.

ZOBACZ TAKŻE: Bolivar - ile odcinków liczy i kiedy oglądać w TVP1?

Bolivar - odcinek 6 streszczenie

Simonowi udaje się powstrzymać zapędy inspektora i tym samym ratuje zbiory kakao. Carlos posyła młodego Bolivara do szkoły oficerskiej. Po uzyskaniu tytułu podporucznika, Simon udaje się do Hiszpanii. Ma poznać wpływowych ludzi i pomóc wujom w odzyskaniutytułu szlacheckiego dla rodziny Bolivarów. Na scenie pojawia się Maria Teresa Rodriguez del Toro.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Bolivar - odcinek 7 streszczenie

Simon zaczyna pobierać nauki u markiza de Uztariz. Jest coraz częstszym gościem w jego domui pomału ulega czarowi goszczącej tam Marii Teresy. Na scenie pojawia się Lorenzo Ulloa y Cardenas, któremu też wpada w oko urodziwa chrześniaczka markiza. Carlos zaczyna zachowywać się dziwnie i rodzina, po nieudanej interwencji egzorcysty, wysyła go do Caracas. Juan Vicente i Josefina stają się sobie bliscy.

Bolivar - odcinek 8 streszczenie

Simon wraz z wujami zamieszkuje w rezydencji Manuela Mallo, zaufanego człowieka królowej. Markiz de Uztariz wydaje bal na cześć goszczących u niego młodych dam. Simonowi udaje się ośmieszyć Lorenza de Ulloa. Maria Teresa coraz przychylniejszym okiem patrzy na młodego Bolivara. Matea i Maria Antonia rodzą dzieci w tym samym czasie. Oba porody odbiera Tomasa. Luis przyłapuje córkę z Juanem Vicente. Simon przypadkowo spotyka królową - ucinają sobie przyjacielską pogawędkę.

Bolivar - odcinek 9 streszczenie

Simon i Maria Teresa zdają sobie sprawę z łączącego ich uczucia. Ojciec ukochanej Bolivara, Bernardo, nie jest zachwycony perspektywą wydania córki za Wenezuelczyka. Lorenzo nie ustaje w wysiłkach, by oczernić Simona w oczach króla, a także samego Bernarda. W domu Manuela Mallo odbywają się coraz częstsze hulanki. Nie umyka to uwagi królowej, która postanawia ukarać krnąbrnego kochanka i jego kompanów. Bernardo postanawia wyjechać z Madrytu zabierając ze sobą córkę, co doprowadza Simona do rozpaczy. Sędzia i Carlos znów zaczynają knuć przeciwko młodym Bolivarom.

Bolivar - odcinek 10 streszczenie

Markiz de Uztariz otrzymuje złe wieści - musi wyjechać z Madrytu. Bolivar postanawia rozprawić się z panem Ulloa, który go zdyskredytował w oczach ojca Marii Teresy. Na hacjendzie San Mateo panuje chaos, wywołany przez Pabla Clemente. Pan Bernardo odrzuca oświadczyny Bolivara i zabiera córkę do rodzinnej rezydencji w górach. Bolivar podąża za nimi. Maria Teresa zaczyna mieć wątpliwości co do Simona. Lucia przejmuje sprawy w swoje ręce, chce pomóc kochankom. Carlos zaczyna wyprzedawać majątek Bolivarów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE