Bolivar

i

Autor: materiały prasowe TVP Bolivar - kolumbijski serial o słynnym przywódcy.

Bolivar 6, 7, 8, 9, 10 streszczenie. Simon i Maria Teresa zakochują się w sobie

2022-06-27 9:14

Bolivar to nowy serial, który będą mogli obejrzeć widzowie TVP1. To idealna propozycja dla tych, którzy uwielbiają telenowele kostiumowe. Czy Bolivar odniesie podobny sukces jak La Bandida i Królowa i konkwistador? Przekonamy się wkrótce. Wcześniej sprawdźcie, czy warto oglądać serial, czytając streszczenia kolejnych odcinków.

Bolivar to serial, który będzie można oglądać na antenie TVP1 od poniedziałku do piątku o godzinie 20:35 lub 21:05. Pierwsze pięć odcinków zostanie wyemitowane w dniach 25 czerwca, 26 czerwca, 27 czerwca, 28 czerwca i 29 czerwca. Co się w nich wydarzy? Mamy dla was streszczenie epizodów 6, 7, 8, 9 i 10.

ZOBACZ TAKŻE: Bolivar - ile odcinków liczy i kiedy oglądać w TVP1?

Bolivar - odcinek 6 streszczenie

Simonowi udaje się powstrzymać zapędy inspektora i tym samym ratuje zbiory kakao. Carlos posyła młodego Bolivara do szkoły oficerskiej. Po uzyskaniu tytułu podporucznika, Simon udaje się do Hiszpanii. Ma poznać wpływowych ludzi i pomóc wujom w odzyskaniutytułu szlacheckiego dla rodziny Bolivarów. Na scenie pojawia się Maria Teresa Rodriguez del Toro.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Bolivar - odcinek 7 streszczenie

Simon zaczyna pobierać nauki u markiza de Uztariz. Jest coraz częstszym gościem w jego domui pomału ulega czarowi goszczącej tam Marii Teresy. Na scenie pojawia się Lorenzo Ulloa y Cardenas, któremu też wpada w oko urodziwa chrześniaczka markiza. Carlos zaczyna zachowywać się dziwnie i rodzina, po nieudanej interwencji egzorcysty, wysyła go do Caracas. Juan Vicente i Josefina stają się sobie bliscy.

Bolivar - odcinek 8 streszczenie

Simon wraz z wujami zamieszkuje w rezydencji Manuela Mallo, zaufanego człowieka królowej. Markiz de Uztariz wydaje bal na cześć goszczących u niego młodych dam. Simonowi udaje się ośmieszyć Lorenza de Ulloa. Maria Teresa coraz przychylniejszym okiem patrzy na młodego Bolivara. Matea i Maria Antonia rodzą dzieci w tym samym czasie. Oba porody odbiera Tomasa. Luis przyłapuje córkę z Juanem Vicente. Simon przypadkowo spotyka królową - ucinają sobie przyjacielską pogawędkę.

Bolivar - odcinek 9 streszczenie

Simon i Maria Teresa zdają sobie sprawę z łączącego ich uczucia. Ojciec ukochanej Bolivara, Bernardo, nie jest zachwycony perspektywą wydania córki za Wenezuelczyka. Lorenzo nie ustaje w wysiłkach, by oczernić Simona w oczach króla, a także samego Bernarda. W domu Manuela Mallo odbywają się coraz częstsze hulanki. Nie umyka to uwagi królowej, która postanawia ukarać krnąbrnego kochanka i jego kompanów. Bernardo postanawia wyjechać z Madrytu zabierając ze sobą córkę, co doprowadza Simona do rozpaczy. Sędzia i Carlos znów zaczynają knuć przeciwko młodym Bolivarom.

Bolivar - odcinek 10 streszczenie

Markiz de Uztariz otrzymuje złe wieści - musi wyjechać z Madrytu. Bolivar postanawia rozprawić się z panem Ulloa, który go zdyskredytował w oczach ojca Marii Teresy. Na hacjendzie San Mateo panuje chaos, wywołany przez Pabla Clemente. Pan Bernardo odrzuca oświadczyny Bolivara i zabiera córkę do rodzinnej rezydencji w górach. Bolivar podąża za nimi. Maria Teresa zaczyna mieć wątpliwości co do Simona. Lucia przejmuje sprawy w swoje ręce, chce pomóc kochankom. Carlos zaczyna wyprzedawać majątek Bolivarów.