Ból i blask - premiera, obsada i zwiastun nowego filmu Pedro Almodovara

2019-08-19 11:31
Ból i blask - premiera i obsada nowego filmu Pedro Almodovara
Autor: Materiały prasowe Gutek Film Ból i blask - premiera i obsada nowego filmu Pedro Almodovara

Ból i blask, najnowsze dzieło Pedro Almodóvara, to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów roku. Sprawdźcie najważniejsze informacje na temat produkcji z Penélope Cruz i Antonio Banderasem w rolach głównych. Ten film powinien zobaczyć każdy!

Ból i blask zbiera fantastyczne opinie zarówno krytyków, jak i widzów, którzy nazywają najnowszy film Almodóvara autobiograficznym arcydziełem oraz najbardziej poruszającym i osobistym filmem reżysera. Na Twitterze hiszpańscy widzowie zachwycają się rolą Antonio Banderasa, który „jest bardziej almodovarowski niż sam Almodóvar”. Aktor wciela się w filmie w rolę reżysera filmowego, „alter ego” samego mistrza, u którego rozpoczynał swoją karierę.

Ból i blask - obsada

Poza Antonio Banderasem w obsadzie filmu znaleźli się najlepsi hiszpańskojęzyczni aktorzy – Penélope Cruz (w roli matki reżysera), Raúl Arévalo („Przelotni kochankowie”), Leonardo Sbaraglia („Dzikie historie”), Asier Exteandia („Przerwane objęcia”) oraz Cecilia Roth („Wszystko o mojej matce”).

Ból i blask - premiera

Polska premiera filmu Ból i blask jest przewidziana na 30 sierpnia 2019 roku.

Ból i blask - zwiastun

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE