Bliźniaczki Olsen - jak dziś wyglądają i co robią 'najsłynniejsze siostry świata'?

2020-05-25 14:35
Bliźniaczki Olsen
Autor: EAST NEWS

Swego czasu o tych bliźniaczkach mówił cały świat! Mimo że szczyt ich popularności przypadł na koniec lat dziewięćdziesiątych i początek dwutysięcznych, do dziś trudno znaleźć w showbiznesie rodzeństwo, które byłoby popularniejsze niż Mary-Kate i Ashley Olsen. Dziewczynki, które swoje kariery zaczęły już jako niemowlęta, były właściwie skazane na sukces. Jak potoczyło się ich życie po latach?

Bliźniaczki Olsen - jak dziś wyglądają i co robią 'najsłynniejsze siostry świata'? Co zmieniło się w ich życiu, gdy zniknęły z pierwszych stron gazet? Mary-Kate i Ashley rozpoczęły swoje kariery mając zaledwie po 9 miesięcy! Jako niemowlęta zaczęły wcielać się na zmianę w postać Michelle Tanner w kultowym już dziś serialu Pełna chata. Bliźniaczki grały w tej produkcji od 1986 do 1995 roku, a Pełna chata była trampoliną do ich gigantycznej kariery.

Bliźniaczki Olsen - jak dziś wyglądają i co robią Mary-Kate i Ashley?

Na początku lat 90. siostry założyły własną firmę Dualstar, która zajmowała się produkcją filmów, seriali, czasopism i gier wideo. To właśnie Dualstar wyprodukował wszystkie hity, w których Mary-Kate i Ashley grały razem, m.in. Czy to ty, czy to ja?, Bliźniaczki na boisku czy Nikomu ani słowa. Produkcje te były kiepsko oceniane przez krytyków, jednak cieszyły się ogromną popularnością wśród ogromnej liczby fanów bliźniaczek. Niestety, dobra passa skończyła się w 2004 roku, gdy ukazał się film Nowy Jork, nowa miłość. Okazał się on finansową klapą, a krytycy nie zostawili na nim suchej nitki. Był to ostatni film wyprodukowany przez Dualstar i zarazem ostatni, w którym siostry zagrały razem.

Przez lata niezwykłej popularności Mary-Kate i Ashley dorobiły się gigantycznej fortuny i wielokrotnie znajdowały się na listach najlepiej zarabiających kobiet w showbiznesie. W 2012 roku obie podjęły ostateczną decyzję, że rezygnują z kariery aktorskiej i zamierzają skupić się wyłącznie na branży modowej. Bliźniaczki Olsen są właścicielkami ekskluzywnej marki The Row, a także kilku bardziej przystępnych marek odzieżowych. Należą także do The Council of Fashion Designers of America, organizacji zrzeszającej amerykańskich projektantów mody. 13 czerwca 2020 roku Mary-Kate i Ashley będą obchodzić 34. urodziny.

Mary-Kate i Ashley Olsen
Autor: Nancy Rivera / SplashNews.com/East News
Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE