Black Adam: zwiastun i data premiery

i

Autor: Warner Bros. Pictures Black Adam: zwiastun i data premiery

Black Adam kolejną porażką DC? Zwiastun filmu superhero z Dwaynem Johnsonem wygląda po prostu koszmarnie

2022-06-09 15:38

Black Adam to od dawna zapowiadane widowisko DC z Dwaynem "The Rockiem" Johnsonem w roli głównej. Produkcja doczekała się wreszcie pierwszego zwiastuna, który... nie prezentuje się zbyt dobrze. Kiedy premiera?

Black Adam wprowadzi na scenę zupełnie nowego superbohatera ze świata DC. Gwiazdorska obsada i milionowy budżet, a jednak film nie prezentuje się najlepiej. Na to przynajmniej wskazuje pierwszy zwiastun, który przywodzi na myśl generyczne kino superhero sprzed 10 lat. Sami zobaczcie. 

Black Adam - zwiastun filmu DC

Pierwszy zwiastun filmu "Black Adam" prezentuje się następująco:

Black Adam - o czym będzie film?

Jest to pierwszy w historii wielkoekranowy film fabularny, który opowiada historię tego tytułowego bohatera wydawnictwa DC. Prawie 5000 lat po otrzymaniu olbrzymich mocy starożytnych bogów – i prawie równoczesnym uwięzieniu - Black Adam zostaje uwolniony z ziemskiego grobowca. Teraz jest gotów wymierzyć współczesnemu światu osobliwie pojmowaną sprawiedliwość.

ZOBACZ TAKŻE: Więcej Strażników Galaktyki w nowym zwiastunie "Thor: Miłość i grom"! Premiera już wkrótce

Black Adam - kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada Jaume Collet-Serra, który współpracował już z Dwaynem Johnsonem przy okazji "Wyprawy do dżungli". W obsadzie, u boku "The Rocka", znaleźli się między innymi Aldis Hodge w roli Hawkmana, Noah Centineo (Do wszystkich chłopców, których kochałam) w roli Atom Smashera, Sarah Shahi (Sex/Life, Godziny szczytu 3) w roli Adrianny, Marwan Kenzari (Morderstwo w Orient Expresie, Mumia) w roli Ishmaela, Quintessa Swindell w roli Cyclone, Bodhi Sabongui w roli Amona i Pierce Brosnan (seria Mamma Mia! i filmy o Jamesie Bondzie) jako Doktor Fate. "Black Adam" trafi do kin 21 października 2022 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Filmy 2022 - najciekawsze premiery, których za nich nie możecie przegapić

Sonda
Planujesz obejrzeć ten film?