Big Mouth - sezon 6 powraca! Szalona kreskówka znowu wywoła kontrowersje

2022-10-06 12:24 Leon Pietrzak
Big Mouth
Autor: Materiały Netflix

Big Mouth wraca z nowymi odcinkami! Nie zabraknie sprośnych żartów, wielkich gwiazd i mocnego scenariusza. Twórcy podkreślają, że nadchodzący sezon będzie jednym z najbardziej kontrowersyjnych. Tak wygląda Big Mouth na pierwszym zwiastunie!

Big Mouth to jedna z tych kreskówek, w której nikomu nie przeszkadza dubbing. Polska wersja językowa daje radę i wspólnie ze scenariuszem tworzy dzieło idealne - przynajmniej według większości widzów. Animacja dla dorosłych powraca i nie obraca się za siebie. Zapowiada się na to, że utrzyma poziom i ponownie będzie fundatorem znakomitej rozrywki. Oczywiście z ostateczną oceną trzeba będzie się wstrzymać do końca października 2022. Tak, właśnie wtedy pojawią się nowe epizody! Czego się spodziewać po kontynuacji?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze filmy na Halloween. Co obejrzeć w najstraszniejszą noc w roku?

Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5

Big Mouth sezon 6 - obsada gościnna. Wielkie gwiazdy w serialu!

W obsadzie 6. sezonu Big Mouth nie zabraknie wielkich gwiazd. Wiemy już, że gościnnie wystąpią Adam Levine (Maroon 5), Steve-O (Jackass), The Creator, Annaleigh Ashford, Jeff Goldblum, Ed Helms i Peter Capaldi.

Big Mouth - sezon 6. Kiedy nowe odcinki?

W nowych odcinkach będziemy świadkami licznych problemów rodzinnych. Uczniowie dowiedzą się zaskakujących rzeczy o sobie i swojej przeszłości, dzięki przeprowadzonym testom DNA. Netflix oficjalnie ogłosił, że premiera 6. sezon Big Mouth odbędzie się 28 października 2022.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE