Reality show

"Big Brother". Piotr Lato z hukiem wyleciał z reality show. Po latach poszedł do innego programu, gdzie... znalazł miłość!

Piotr "Piciu" Lato wziął udział w 1. edycji reality show "Big Brother". Charakterystyczny uczestnik nie zagrzał jednak długo miejsca w programie i został z niego wyrzucony. Po latach muzyk pojawił się w innym show i choć nie udało mu się tam odnieść sukcesu, znalazł miłość! Jak dziś żyje Piotr Lato?

Spis treści

  1. Big Brother - reality show, które biło rekordy popularności 
  2. Piotr Lato z "Big Brothera" 
  3. Piotr Lato po latach wystąpił w "The Voice of Poland" 
  4. Jak zmienił się Piotr Lato i co u niego słychać? 

Big Brother - reality show, które biło rekordy popularności 

Big Brother to pierwsze polskie reality show. Program po raz pierwszy pojawił się na ekranach TVN-u w 2001 roku i stał się wielkim hit. Absolutna nowość, w której grupa uczestników zamieszkała w Domu Wielkiego Brata, biła rekordy popularności. Pierwszą edycję show śledziły średnio ponad 4 miliony widzów! 

Program doczekał się w Polsce łącznie siedmiu edycji. 

Czytaj także: "Big Brother". Alicja Walczak była o krok od finału. Tak potoczyło się jej życie po wyjściu z Domu Wielkiego Brata

Piotr Lato z "Big Brothera" 

23 lata temu, w pierwszej edycji programu "Big Brother" udział wzięli m.in.: 

  • Piotr Gulczyński, 
  • Manuela Michalak, 
  • Alicja Walczak, 
  • Grzegorz Mielec. 

Rality show zwyciężył wówczas zmarły w 2019 roku Janusz Dzięcioł. 

Jednym z bardziej charakterystycznych mieszkańców Domu Wielkiego Brata w 1. edycji był Piotr "Piciu" Lato. Ulubieniec widzów nie zagrzał niestety długo miejsca w programie, bo... został z niego wyrzucony. 

Miłośnik muzyki złamał regulamin, mówiąc na kogo oddał swój głos w tajnym głosowaniu. Ten incydent sprawił, że musiał opuścić "Big Brothera". Piotr Lato odpadł z programu jako czwarta osoba. 

Piotr Lato po latach wystąpił w "The Voice of Poland" 

Piotr Lato już przed pojawieniem się w pierwszym polskim reality show, zajmował się muzyką. Pasję kontynuował także po odpadnięciu z "Big Brothera". "Piciu" jeszcze dwukrotnie pojawił się w telewizyjnych programach; tym razem muzycznych. 

Muzyk próbował swoich sił w 4. edycji "Idola", a w 2011 roku przyszedł na przesłuchania w ciemno do 1. edycji "The Voice of Poland. Nie udało mu się jednak odwrócić żadnego z foteli. 

Choć Piotr Lato nie odniósł sukcesu w muzycznym programie, zdobył coś innego. To właśnie na planie "The Voice" muzyk poznał swoją ukochaną, Karolinę Charko, której udało się dojść do ćwierćfinału. 

Para nie tylko rozpoczęła wspólne życie, ale stworzyła duet także na scenie. W 2021 roku wspólnie ponownie pojawili się w "The Voice of Poland", trafiając do drużyny Marka Piekarczyka. Odpadli na etapie nokautów. 

Czytaj także: "Big Brother" Frytka po latach. Spektakularna metamorfoza skandalistki z show. Maja Frykowska nawróciła się do Boga

Jak zmienił się Piotr Lato i co u niego słychać? 

Piotr Lato nadal jest związany z Karoliną Charko. Muzykująca para ma wspólny profil na Instagramie, z którego można dowiedzieć się, jak dziś wygląda były uczestnik "Big Brothera". 

Czy Piotr Lato bardzo się zmienił? Odpowiedź znajdziesz w poniższej galerii zdjęć! 

Tak dziś wygląda Kamil Lemiszewski. 4 lata wygrał Big Brothera i zmienił się o 180 stopni!