Reality show

Grzegorz Mielec z 1. edycji "Big Brother" po latach. Nie uwierzysz, czym dzisiaj się zajmuje!

Grzegorz Mielec z pierwszej edycji "Big Brother" jest dziś nie do poznania! Po chłopaku z pasemkami, który wdał się w romans z inną uczestniczką, Karoliną, nie ma już śladu. Gwiazdor programu wiele lat temu wyemigrował do Brazylii. Czym się zajmuje i jak dziś wygląda? Będziesz zaskoczony!

Spis treści

  1. Grzegorz Mielec z 1. edycji "Big Brother" i jego romans z Karoliną 
  2. Grzegorz Mielec z "Big Brothera" wyemigrował do Brazylii 
  3. Grzegorz Mielec był także aktorem 
  4. Tak zmienił się Grzegorz Mielec z "Big Brothera". Dziś trudno go rozpoznać! 

Big Brother to program, który zrewolucjonizował polską telewizję i dał początek programom typu reality show. Kiedy w 2001 roku Telewizja TVN wyemitowała jego pierwszą edycję, śledziła ją milionowa publiczność, która nie znała do tej pory tego typu formatów. Do Domu Wielkiego Brata dostała się grupa osób, która porzuciła dotychczasowe życie i pozwoliła się obserwować przez wszechobecne kamery. Nie mieli przy tym dostępu do świata zewnętrznego. 

Grzegorz Mielec z 1. edycji "Big Brother" i jego romans z Karoliną 

Uczestnicy 1. edycji programu "Big Brother" zapadli widzom w pamięci na długie lata. To oni, jak pierwsi dali się zamknąć w Domu Wielkiego Brata i pozwolili na obserwowanie ich życia przez fanów. Do najpopularniejszych z nich należeli m.in. 

  • Janusz Dzięcioł,
  • Manuela Michalak,
  • Piotr Gulczyński,
  • Klaudiusz Ševković,
  • Małgorzata Maier. 

Najgorętszym wątkiem 1. odsłony "Big Brothera" był natomiast romans Karoliny Pachniewicz i Grzegorza Mielca. Para, która szybko wpadła sobie w oko, wydawała się być w sobie zakochana. Uczestnicy nie szczędzili sobie czułości, a kiedy Grzegorz został wyeliminowany z programu, jego ukochana z własnej woli także postanowiła opuścić Dom Wielkiego Brata. 

Rzeczywistość szybko zweryfikowała jednak ich uczucia. Karolina i Grzegorz spotykali się jeszcze przez jakiś czas po programie, a później każde z nich poszło w swoją stronę. Pozostali jednak w koleżeńskiej relacji. 

Czytaj także: Uczestnicy "Big Brothera" kiedyś i dziś

Grzegorz Mielec z "Big Brothera" wyemigrował do Brazylii 

Jakiś czas po zakończeniu 1. edycji "Big Brothera", Grzegorz Mielec zdecydował się wyjechać na stałe do Brazylii. Zanim jednak tam trafił, przez chwilę mieszkał w Stanach Zjednoczonych. 

Jak wyjawił kilka lat temu w rozmowie z Plejadą, w Brazylii urzekły go między innymi ciepłe plaże i beztroska ludzi. 

Grzesiek Mielec w Sao Paulo zajmuje się współpracą z ambasadorami i konsulami w zakresie szerzenia polskiej kultury i sztuki. 

Zawodowo zajmuję się promowaniem polskiej kultury w Brazylii. Wiele osób kojarzy tu polskie nazwiska takie jak Lech Wałęsa, Jan Paweł II, Maria Skłodowska-Curie. Moim zadaniem jest opowiadanie o dokonaniach wielkich Polaków za granicą, zapraszamy tu polskie zespoły, organizujemy różne wystawy sztuki i spotkania z Polakami - opowiadał Plejadzie. 

Grzegorz Mielec był także aktorem 

Uczestnik "Big Brothera" w Brazylii przeżył także przygodę z aktorstwem. W jednym z brazylijskich seriali cielił się w postać polskiego księdza, który był nauczycielem. Jak wyjaśniał w tej samej rozmowie, produkcja poszukiwała do tej roli kogoś, kto mówi z polskim akcentem. Po przejściu kilku castingów, udało mu się dostać do obsady tej brazylijskiej telenoweli. 

Dla mnie to było takie trochę brazylijskie Hollywood i świetne doświadczenie. Była to krótka 10-odcinkowa seria telenoweli brazylijskiej w sezonie letnim - mówił. 

Tak zmienił się Grzegorz Mielec z "Big Brothera". Dziś trudno go rozpoznać! 

Chłopak z jasnymi pasemkami, którego wielu z nas kojarzy z 1. edycji programu "Big Brother", dziś wygląda zupełnie inaczej. Nie ma się co dziwić, bo od premiery show minęły już 22 lata! 

Grzegorz Mielec to dziś przystojny, wysportowany mężczyzna z zarostem, którego włosy przybierają siwawy kolor. 

Zobacz w galerii, jak zmienił się Grzegorz z "Big Brothera". Dziś trudno go rozpoznać! 

Czy pamiętasz programy TV z początku lat 2000? Rozwiąż nasz QUIZ, a przekonasz się sam

Pytanie 1 z 10
Jaki kolor miała drużyna „mistrzów” w programie „Awantura o kasę”?