Big Brother 2019: wszyscy mieszkańcy nominowani! Internauci wściekli! Co tam się dzieje?

2019-05-22 10:36
Big Brother - Eska Cinema
Autor: TVN7

Big Brother 2019 po raz kolejny zaskakuje. W trakcie niedzielnych nominacji Łukasz i Magda Zając uzyskali największą liczbę głosów mieszkańców. Okazało się, że Wielki Brat postanowił stworzyć specjalną grę, podczas której prawie wszyscy mieszkańcy domu zostali nominowani do jego opuszczenia.

Big Brother 2019: wszyscy mieszkańcy nominowani! Internauci wściekli! Co tam się dzieje? Niedzielne nominacje w domu Wielkiego Brata pokazały, że mieszkańcy najmniej darzą sympatią Łukasza Darłaka i Magdę Zając. Okazało się, że Wielki Brat postanowił zorganizować gry losowe dla mieszkańców domu, po których prawie wszyscy zostali nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Co się dokładnie wydarzyło? Jaki był powód?

Big Brother 2019: czemu wszyscy są nominowany?

W domu Wielkiego Brata aż kipi od emocji. Producenci programu dwoją się i troją, żeby program był jak najbardziej atrakcyjny. Po ostatnich nominacjach uczestnicy mieli za zadanie wziąć udział w grach losowych. Osoby, które przegrały otrzymały automatyczną nominację do opuszczenia programu Big Brother 2019. Numery SMS i kto jest nominowany możecie sprawdzić TUTAJ. Internauci nie kryją oburzenia decyzją produkcji:

Robicie wszystko żeby ocalić Łukaszka

Dokładnie chronią tego dziwolonga Łukasza któremu pozwolili wrócić.. ta edycja to największa porażka .

Jak Łukasz nie odpadnie w niedziele to tam ktoś coś kręci .... wszyscy nominowani to jakaś kpina jest ...Na sile chcą Łukasza w programie i żeby nie było ze on to jeszcze wygra ... nie spodziewałam się po TVN takich krętactw ...

Ten program to jakaś totalna porażka. Robią z ludzi idiotów. TVN przebija TVP

Wielki Bracie nie masz honoru i masz w du***e swoich oglądających. Wywołujesz kontrowersje jak Jarek u Tadka

To po jakiego grzyba są te bezsensowne nominacje sie pytam??!!!!!!!!!

Szkoda,że prawie wszyscy s nominowani w taki głupi sposób.

Nie powiedziałbym że były to nominacje nieoczekiwane, wręcz przeciwnie, bo przecież jak to możliwe że tylko dwie osoby nominowane, zyski z SMS znikome.

Hejterzy Łukasza ciekawe kogo będziecie hejtowac gdy on już odpadnie

Zależy im tylko na nabijaniu kasy,więc pokażmy w ten sposób swój sprzeciw na takie zagrywki...co Wy na to?

Wszystko ustawione. Ale czego się mozna spodziewać po polskich producentach. Banda cwaniakow i kombinatorow nawet taki progaram potrafia sp******c.

NAJNOWSZE