Big Brother 2019: Marlena Klimczyk opuści dom Wielkiego Brata?! Co się stało?

2019-03-26 6:55
Marlena Klimczyk - Big Brother 2019 - TVN7
Autor: TVN7

Marlena Klimczyk, jedna z uczestniczek programu Big Brother postanowiła opuścić Dom Wielkiego Brata. Swoją decyzję zakomunikowała zanim jeszcze Daniel Barłóg wyszedł w trakcie sobotniego programu na żywo w TVN7. Co się stało?

Big Brother 2019 jeszcze dobrze się nie rozkręcił, a z Domu Wielkiego Brata wyszły już dwie osoby. Agnieszka Raczyńska upuściła program pierwszego dnia ponieważ przegrała głosowanie widzów z Maciejem. W sobotę z reality-show zrezygnował Daniel Barłóg (więcej przeczytasz TUTAJ). Okazuje się, że kolejny uczestnik chce pójść w ślady Daniela i dobrowolnie opuścić program. Dlaczego Marlena chce wyjść z Domu Wielkiego Brata?

przeczytaj też: Kto odpadł z Big Brothera 2019?

Big Brother 2019: Marlena Klimczyk opuszcza program?

Marlena Klimczyk rozważa odejście z programu Big Brother 2019. Kobieta jeszcze przed wyjściem Daniela poinformowała uczestników, że chce opuścić program. Marlena dała się poznać jako spokojna osoba, która lubi ludzi i lubi im pomagać. Przypomnijmy, że z zawodu jest prywatnym detektywem. Jak sama mówiła w rozmowie z jednym z uczestników programu Big Brother Łukaszem Darłakiem:

Podjęłam decyzję i rezygnuję. Szkoda mi swojego czasu, który czuję, że po prostu tutaj marnuję.

Big Brother 2019: kiedy Marlena Klimczyk opuści dom?

Marlena Klimczyk jest po rozmowach z produkcją programu i psychologami. Według doniesień, Marlena może wyjść z Domu Wielkiego Brata w środę, bądź w czwartek w trakcie programu Big Brother Nocą, który emitowany jest na żywo o godzinie 23:00 w TVN7.

Big Brother 2019: kto zastąpi Marlenę?

Uczestników, którzy do tej pory opuścili dobrowolnie program Big Brother 2019 najprawdopodobniej nie zastąpi żaden inny mieszkaniec.

NAJNOWSZE