Bez skrupułów - obsada. Kim są aktorzy i bohaterowie serialu Polsatu?

2020-11-05 8:58 AW
Bez skrupułów
Autor: Materiały Prasowe

Serial „Bez skrupułów”, który startuje już 31 października o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat, to intrygujący dramat polityczny ukazujący obraz zepsutych elit, przekonanych, że każdy ma swoją cenę. Kolejne odcinki zostaną wyemitowane 7 i 14 listopada. „Bez skrupułów” to trzymający w napięciu 5 odcinkowy serial, który odsłania kulisy skorumpowanej pracy policji oraz służb specjalnych.

Bez skrupułów - obsada. Kim są aktorzy i bohaterowie serialu Polsatu? Bez skrupułów to prawdziwe kino akcji, w którym zobaczymy dwóch największych aktorów polskiej kinematografii – Janusza Gajosa i Andrzeja Seweryna, a partneruje im fantastyczna Marta Nieradkiewicz. To trio prowadzi na ekranie intrygującą, psychologiczną grę, która wciąga już od pierwszego odcinka.

Bez skrupułów - obsada. Kim są aktorzy i bohaterowie serialu Polsatu?

Oprócz głównej obsady na ekraie zobaczmy m.in. takie gwiazdy jak : Danuta Stenka, Artur Żmijewski, Marcin Czarnik, Olgierd Łukaszewicz, Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Katarzyna Herman, Ewa Kasprzyk, czy Andrzej Konopka. W serialu pojawi się także znana i lubiana aktorka, Maria Dębska, która nie występowała w wersji kinowej filmu! Jej partnerem jest Maciej Maleńczuk, grający ekscentrycznego właściciela klubu nocnego.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE