Serial Berlin / Netflix

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

DOM Z PAPIERU

"BERLIN" - sezon 2. Kiedy premiera i nowe odcinki serialu na Netflix?

2024-02-21 10:05

Fani "Domu z papieru" mogą już zacierać ręce. Serial o Berlinie doczeka się nowych odcinków, co zostało oficjalnie potwierdzone przez Netfliksa. Czego tym razem spodziewać się po naszym romantycznym rabusiu? Czy ponownie się zakocha i skradnie nie tylko cenne przedmioty, ale również czyjeś serce? Oto, co już wiemy!

Serial "Berlin" zadebiutował 29 grudnia 2023 roku w serwisie Netflix. Już w pierwszym tygodniu od premiery produkcja była jedną z najchętniej oglądanych na świecie i wylądowała w rankingu TOP10 aż w 91 krajach. Przez kolejne 7 tygodni tytuł cieszył się niezwykłym zainteresowaniem, co w sumie nie powinno specjalnie dziwić. Na ten moment serial o przygodach Berlina zajmuje nawet 9. miejsce wśród najczęściej oglądanych seriali nieanglojęzycznych w historii serwisu streamingowego giganta. Poprzeczka podniesiona wysoko, więc czy Pedro Alonso i spółka dadzą radę ją przeskoczyć?

"Berlin" i "Dom z papieru" to nie wszystko! Najlepsze role PEDRO ALONSO | To Się Kręci #28

"BERLIN" sezon 2 - obsada i fabuła

O przedłużeniu serii serwis poinformował oficjalnie 19 lutego 2024 roku. Wiemy już, że w drugim sezonie zobaczymy całkowicie nowy napad i jeszcze więcej miłości. Reszta informacji jest oczywiście trzymana w tajemnicy. Podobnie jak obsada, ponieważ twórcy potwierdzili tylko kilku bohaterów, których na pewno zobaczymy w nowych odcinkach. W obsadzie pojawią się Pedro Alonso (jako Berlin), Tristán Ulloa (Damian), Michelle Jenner (Keile), Julio Peña Fernández (Roi), Begona Vargas (Cameron) i Joel Sánchez (Bruce). Udział Itziar Ituño (Raquel) i Najwy Nimri (Alicia Sierra) nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony. Twórcy zapowiadają jednak kilka niespodzianek.

"BERLIN". Kiedy premiera na Netflix?

Za nowe odcinki ponowie będą odpowiedzialni Álex Pina i Esther Martínez Lobato, czyli twórcy legendarnego "Domu z papieru" i "Sky Rojo". I chociaż informacja o nakręceniu sequela na pewno wywołała euforię wśród fanów, to mamy jednak złą informację. Netflix w oficjalnym komunikacie prasowym zaznaczył, że prace na planie serialu rozpoczną się dopiero w 2025. Zakładając optymistyczny scenariusz, to oznacza tyle, że nowych odcinków możemy się spodziewać raczej z końcem 2025 roku. O wszystkich nowościach w tej kwestii będziemy oczywiście na bieżąco informować na naszej stronie.

A jeżeli szukasz podobnych filmów i seriali o przekrętach i oszustach, to poniżej znajdziesz nasze zestawienie, które na pewno umili czas wyczekiwana na nowe odcinki "Berlina".