Benia z Lombard. Życie pod zastaw - kim jest Rita Weiner? Wiek, wzrost, rodzina, mąż, syn

2020-03-04 11:06 AW
Rita Weinar
Autor: screen youtube.com, kanał TV Puls screen youtube.com

Lombard. Życie pod zastaw to absolutny hit TV Puls. Widzowie błyskawicznie dali się wciągnąć w historię właścicieli i pracowników tytułowego lombardu oraz jego bardzo nietuzinkowych klientów. Fani produkcji doceniają też fakt, że nowe odcinki emitowane są codziennie, a ogromną siłą Lombard. Życie pod zastaw są uwielbiani przez widzów aktorzy, wśród których znalazła się, wcielająca się w postać Beni, Rita Weiner.

Benia z Lombard. Życie pod zastaw - kim jest Rita Weinar? Wiek, wzrost, rodzina, mąż, syn - te zapytania na temat aktorki ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie! Rita Weinar dołączyła do obsady serialu w 2018 roku. Wciela się w nim w postać Bernadety Michalskiej, potoczne zwanej przez wszystkich Benią.

Rita Weinar: wiek

Rita Weinar urodziła się 28 kwietnia 1986 roku w Kutnie, w 2020 skończy 34 lata.

Rita Weinar: wzrost

Rita należy do wysokich kobiet - mierzy 170 cm wzrostu.

Rita Weinar: mąż, rodzina, syn

Rita Weinar zdecydowanie zalicza się do osób, które bardzo chronią swoje życie prywatne i nie opowiada o nim w mediach. Nie dzieli się także zdjęciami swojej rodziny w mediach społecznościowych. W sieci można znaleźć jedynie informację, że aktorka ma syna, a w 2011 roku wyszła za mąż.

Rita Weinar - kim jest Bena z Lombard. Życie pod zastaw?

Aktorka tak naprawdę nazywa się Natalia Weinar. Poza talentem aktorskim przejawia także zdolności wokalne. Co więcej, Rita Weinar wystąpiła w programie Szansa na sukces. Ritę można oglądać również w teatrze, związana była m.in. z Teatrem WARSawy.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE