Barwy szczęścia 2053 - 2057

i

Autor: Artrama

Barwy szczęścia streszczenie 2053, 2054, 2055, 2056, 2057: Kaśka wie o nielegalnej działalności Rafała! Pozbędzie się go z hotelu?

2019-04-24 9:49

Regina stara się uratować budowę parku rozrywki. Celinę cieszy utrata pracy przez Franka. Liczy na to, że kochanek będzie miał więcej czasu dla niej. Władek z Darkiem idą na głosowanie nowego przewodniczącego spółdzielni. Nie wiedzą jak skończy się to spotkanie. Kaśka dowiaduje się od kolegi Bożeny z ABW, że Rafał prowadzi w hotelu nielegalną działalność.

Barwy szczęścia streszczenie odcinków 2053 - 2057. Co wydarzy się w serialu TVP? Barwy szczęścia możecie oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:15 na antenie TVP2. Regina zarzuca Waławskiemu, że wiedział o powstającym na ziemi Kuczmy wysypisku i zataił to przed nią. Borys cieszy się, że plan budowy parku nie dojdzie do skutku. Celina cieszy się, że Franek stracił pracę i liczy na to, że będzie miał dla niej więcej czasu. Kobieta liczy również na to, że nie będzie widywał się z Reginą. Kazik jest gotowy do walczyć o ukaranie Bednarka za mobbing. Sabina i Cieślakowie mają pretensje do Kazika, że ten naraził Maję na zagrożenie. Woźniak wyprowadza się z domu. Zuzia martwi się, że ojciec znowu się stoczy. 

Barwy szczęścia odcinek 2053: STRESZCZENIE

Regina na próżno stara się uratować budowę wymarzonego parku rozrywki. Zarzuca Walawskiemu, że wiedział o tym, że na ziemi Kuczmy powstaje wysypisko śmieci i zataił to przed nią. Czapla w obliczu chybionego biznesu zwalnia Franka z posady swojego kierowcy. Tomasz chce pokazać Kazikowi, jak odpowiednio myć korytarz i... niespodziewanie słabnie. Amelia i Bożena są przerażone i próbują przekonać Wiśniewskiego, by zrezygnował z posady przewodniczącego wspólnoty mieszkańców. Borys jest zaskoczony, że Gawron cieszy się, że plan budowy parku rozrywki w Borkach nie dojdzie do skutku.

Barwy szczęścia 2053 - 2057

i

Autor: Artrama

Barwy szczęścia odcinek 2054: STRESZCZENIE

Celina cieszy się z tego, że Franek stracił pracę. Liczy na to, że kochanek będzie miał więcej czasu dla niej, a mniej dla Reginy. Trenerka jest zaskoczona informacją, że chłopak chce wyjechać do Łodzi. Stefan odwiedza Falkowskiego z propozycją pracy w Biba Taxi. Regina zwierza się Kasi, że Walawski i gość Rafała wyłudzili od niej sporo pienięzy. Po rozmowie Górka nabiera dodatkowych podejrzeń wobec Zaborskiego.

Barwy szczęścia 2053 - 2057

i

Autor: Artrama

Quiz dla prawdziwych fanów animacji: z którego filmu jest ten bohater?

Pytanie 1 z 10
Z którego filmu jest ta postać?
Skąd jest ta postać?

Barwy szczęścia odcinek 2055: STRESZCZENIE

Cieślak jest gotowy walczyć o ukaranie Bednarka za mobbing, mimo że dziekan jest bardzo dobrym kolegom rektora. Władek razem z Darkiem idą na głosowanie na nowego przewodniczącego spółdzielni. Nie spodziewają się jednak, jak skończy się to spotkanie. Sabina zostawia córkę pod opieką Kazika. Wystarczyła chwila nieuwagi Woźniaka i jego bezdomnemu koledze prawie udało się porwać Maję. Przed imprezą Antek przyznaje się Madzi, że spotyka się z inną.

Barwy szczęścia 2053 - 2057

i

Autor: Artrama

Barwy szczęścia odcinek 2056: STRESZCZENIE

Sabina i Cieślakowie są wściekli na Kazika. Nie mogą wyjść z szoku, że Kazik mógł sprowadzić zagrożenie na Maję. Woźniak wyprowadza się z domu, a Zuzia jest zrozpaczona i pełna obaw o ojca. Ma nadzieję, że mężczyzna nie stoczy się ponownie. Po wspólnie spędzonej osiemnastce Madzia zbliża się do Kacpra. Oliwka prosi koleżankę, aby ta nie bawiła się uczuciami chłopaka, który gorzej znosi zawód miłosny ze względu na zespół Aspergera. Hubert i Mariola podejmują kolejną próbę przekonania Gawrona do trasy koncertowej po Stanach.

Barwy szczęścia 2053 - 2057

i

Autor: Artrama

Barwy szczęścia odcinek 2057: STRESZCZENIE

Urszula odwiedza Julitę i Sałatkę. Sprawia wrażenie nieobecnej i rozkojarzonej. Karasiowa wyznaje córce i zięciowi, że nowy sąsiad zaprosił ją na randkę. Franek i Regina starają się o pozwolenie na broń. Falkowski czuje, że szefowa ukrywa coś przed nim. Czapla kolejny raz spotyka się z Piotrem, żeby zdobyć informacje o Budrewiczu. Tymczasem kryzys w małżeństwie Walawskich postępuje. Kolega Bożeny z ABW potwierdza nielegalną działalność Rafała. Stańska chce pozbyć się z hotelu niechcianego gościa. Niestety spotyka opór Bruna.