Barwy szczęścia: odcinki 2088-2092: Pyrka źle się czuje. Czy stan zdrowia Agaty się ustabilizuje?

2019-09-11 8:36
Barwy szczęścia odcinki 2088-2092 - Galeria
Autor: Artrama

Iza przyjeżdża do hotelu z pierwszym obrazem dla Stańskich. Dominik wyznaje Sebastianowi, że Damian to jej były klient. Mimo to zapewnia, że nie byli ze sobą blisko. Jola próbuje pocieszyć Franka, który obawia się, że Monika umrze. Falkowskiego czeka przesłuchanie w sprawie wypadku i może zostać oskarżony. Pyrka źle się czuje. Czy stan zdrowia Agaty się ustabilizuje? Co jeszcze wydarzy się w serialu Barwy szczęścia?

Barwy szczęścia: odc. 2088-2092: Pyrka źle się czuje. Czy stan zdrowia Agaty się ustabilizuje? Serial Barwy szczęścia możecie oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:05 na antenie TVP 2. Iza do hotelu Stańskich przynosi pierwszy namalowany obraz. Bożena jest zdziwiona widząc, że Kasia okazuje malarce dużą niechęć. Sebastian i Dominika odbierają ze szpitala podrążonego w smutku księdza. Na plebanii pojawia się Damian i obwinia duchownego o wypadek. Co jeszcze wydarzy się w serialu Barwy szczęścia TVP 2?

Barwy szczęścia odcinek 2088: STRESZCZENIE

Iza przywozi do hotelu pierwszy namalowany obraz dla Stańskich. Kasia okazuje malarce dużą niechęć, czym wzbudza zdziwienie Bożeny. Górka postanawia przyjaciółce powiedzieć prawdę o Paulince. Sebastian i Dominika odbierają ze szpitala podrążonego w smutku księdza Tadeusza. Na plebanii pojawia się Damian, który obwinia duchownego o wypadek i śmierć Moniki. Wychodzi również na jaw, że partnerka Kowalskiego zna ojca Mirka i Luizy.

Barwy szczęścia odcinek 2089: STRESZCZENIE

Dominika wyznaje Sebastianowi, że Damian był jej klientem. Zapewnia mężczyznę, że między nimi do niczego nie doszło. Kowalski nie umie pogodzić się z informacją, że Dominika była w przeszłości prostytutką. Tymczasem Wójcik zaczyna nękać dziewczynę telefonami. Po pogrzebie Moniki Idze udaje się przekonać Piotra, żeby ten pozwolił jej przez kilka godzin zająć się Miłoszem. Walawski nie może dodzwinić się do byłej żony i zaczyna podejrzewać, że mogła uprowadzić ich syna. Bożena opowiada Brunowi o tym, że Iza Małek urodziła dziecko Łukasza i skorzystała z banku nasienia.

Barwy szczęścia: odc. 2088-2092: GALERIA

Barwy szczęścia odcinek 2090: STRESZCZENIE

Jolka próbuje pocieszyć Franka, który obwinia się o śmierć Moniki. Mężczyzna wie, że czeka go przesłuchanie w sprawie wypadku i być może, że zostanie oskarżony. Regina spotyka Stefana z wnukiem. Od razu wpada na pomysł, że Frankowi dobrze zrobiłoby spotkanie z synkiem. Kaśka odwiedza Piotra i proponuje mu pomoc. Górka martwi się przede wszystkim o córkę Marty. Planuje też zbliżyć się do niej ze względu na pamięć o zmarłej przyjaciółce. Agata i Patryk wracają z Ukrainy. Chcą zorganizować przewiezienie chorej Iwony do Polski. Pyrka jednak zaczyna się bardzo źle czuć i trafia do szpitala.

Barwy szczęścia odcinek 2091: STRESZCZENIE

Stan zdrowia Agaty zostaje ustabilizowany przez lekarzy. Niestety spece od zdrowia zabronili jej jakichkolwiek podróży. Ostatecznie po Iwonę na Ukrainę zgadza się pojechać Marek. Szuman przekazuje Pyrce, że już nie musi martwić się o Pawła, który odwiedził go i przy okazji poznał Mirian - jego sąsiadkę. Mariola wpada do Pyrków, by oddać Hubertowi portfel. Mężczyzna zostawił go w Feel Good, podczas nagrania programu. Dziewczyna jak zwykle robi dużo zamieszania i Justin zaczyna być... zazdrosny.

Barwy szczęścia odcinek 2092: STRESZCZENIE

Ksiądz Tadeusz modli się o wytrwanie w wierze. Zwierza się Aldonie, że chce odejść z posługi kapłańskiej. Dominika próbuje zbliżyć się do Sebastiana, ale ten ją odtrąca. Damian z kolei jest jak do rany przyłóż. Rozżalona Dominika żali się Wójcikowi z problemów. Ten radzi jej zabezpieczyć swoją przyszłość i wymóc na Kowalskim szybki ślub. Bożena i Bruno odwiedzają Klinikę Leczenia Niepłodności. Poznają tam procedury, przez które muszą obydwoje przejść, jeżeli chcą zostać rodzicami.

NAJNOWSZE