Barwy szczęścia odcinki 2118-2122 streszczenia. Julita pada ofiarą złodziei. Upada i zaczyna rodzić!

2019-10-18 13:07
Barwy szczęścia odcinki 2118-2122 streszczenia. Julita pada ofiarą złodziei. Upada i zaczyna rodzić!
Autor: Materiały TVP Barwy szczęścia odcinki 2118-2122 streszczenia. Julita pada ofiarą złodziei. Upada i zaczyna rodzić!

Hubert martwi się brakiem wiadomości w sprawie wypuszczenia z aresztu Klary. W drodze na uczelnię Julita pada ofiarą złodziei. Na skutek upadku odchodzą jej wody płodowe. Sadowski wyznaje Izie, że jest ojcem Paulinki i deklaruje gotowość do opieki nad dziewczynką. Co jeszcze wydarzy się w serialu Barwy szczęścia odcinki 2118-2122?

Barwy szczęścia odcinki 2118-2122 streszczenia. Julita pada ofiarą złodziei. Upada i zaczyna rodzić! Serial Barwy szczęścia możecie oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:15 na antenie TVP2. Jerzy opóźnia wyjazd na Wielkanoc do Zakrzewia. Wkrótce okazuje się, że Marczak ma wobec Małgorzaty inne plany niż święta z rodziną. Hubert jest wdzięczny dziadkom za obecność i wsparcie. Tymczasem – po tym, jak Paulinka wyznała Ksawciowi, że jej mama może umrzeć - Sadowski jedzie do szpitala do Małek. Co jeszcze wydarzy się w serialu Barwy szczęścia odcinki 2118-2122?

Barwy szczęścia odcinek 2118: STRESZCZENIE

Hubert martwi się brakiem wiadomości w sprawie wypuszczenia z aresztu Klary. Atmosfera w domu Pyrków poprawia się, gdy Patryk przywozi Teresę i Fryderyka. Dziadkowie bawią się z Marysią i angażują wszystkich domowników w świąteczne przygotowania. Jerzy opóźnia wyjazd na Wielkanoc do Zakrzewia. Wkrótce okazuje się, że Marczak ma wobec Małgorzaty inne plany niż święta z rodziną – ślub-niespodziankę! Kariery Darka i Władka wiszą na włosku. Po zwolnieniu przez Bednarka Cieślak musi szukać nowej pracy, budzi to zdziwienie rektora, który nie wiedział o jego odejściu... Z kolei w klubie Janickiego odbywają się wybory nowego zarządu, które zadecydują o być albo nie być Spartan…

Barwy szczęścia odcinek 2119: STRESZCZENIE

Hubert jest wdzięczny dziadkom za obecność i wsparcie. Niecierpliwie czeka na wieści od Agaty i Patryka, którzy – wraz z Marysią – polecieli do "uwięzionej" w Stanach Klary. Tymczasem w trakcie przenoszenia Teresy Fryderyk nadwyręża sobie kręgosłup. Malwina ma żal do Adama o to, że spędził długi weekend z żoną. Tymczasem Władek wspiera Kajtka i Oliwkę w pierwszym dniu matur. Kiedy Zbrowska zauważa Kacpra opuszczającego szkołę, idzie za kolegą ryzykując spóźnienie na egzamin. Kasia prosi Bożenę, by nie wtajemniczała jej w sprawy chorej Izy Małek, gdyż postanowili z Łukaszem całkowicie odciąć się od kobiety i jej córki.

Barwy szczęścia odcinek 2120: STRESZCZENIE

Sebastiana i Dominikę odwiedza Eliza. Kobieta mówi synowi, że dowiedziała się o przeszłości jego narzeczonej i prosi, by zrezygnował z poślubienia byłej prostytutki… Kasia jest świadkiem nagłego wyjazdu Bożeny do szpitala. Stan Izy pogarsza się i malarka chce przekazać Stańskiej najważniejsze informacje o swojej córce. Tymczasem Wolan otrzymuje wieści w sprawie zakwalifikowania Paulinki w finale dziecięcego konkursu wokalnego. Przebywający w Stanach Patryk opowiada Agacie, że Klara jest w kiepskim stanie psychicznym, podczas rozmowy przez komunikator odkrywa, że jego dziewczynę odwiedził Paweł.

Barwy szczęścia odcinek 2121: STRESZCZENIE

Natalia radzi Sebastianowi, żeby przestał zachowywać się niedojrzale i jak najszybciej wracał do narzeczonej. Z kolei Dominika spotyka się z Damianem podejrzewając, że to on powiedział Elizie o jej niechlubnej przeszłości... Lekarz prosi Bożenę, aby nakłoniła Izę do dalszego leczenia. Stańska motywuje malarkę opowiadając o nadchodzącym występie jej córki w programie talent show. Tymczasem – po tym, jak Paulinka wyznała Ksawciowi, że jej mama może umrzeć - Sadowski jedzie do szpitala do Małek. W drodze na uczelnię Julita pada ofiarą złodziei. Na skutek upadku odchodzą jej wody płodowe.

Barwy szczęścia odcinek 2122: STRESZCZENIE

Sadowski wyznaje Izie, że jest ojcem Paulinki i deklaruje gotowość do opieki nad dziewczynką. Kasia ma do Łukasza pretensje, że nie skonsultował z nią tego. W hotelu Górka upewnia się, że Bożena i Bruno - w razie śmierci Małek - zajmą się jej córką. Na świat przychodzi zdrowa córeczka Sałatków. Szczęśliwy Józek świętuje z Darkiem i Władkiem. Janusz proponuje, by synowa z wnuczką – po wyjściu ze szpitala – pojechały do Kopytkowa. Urszula odbiera to jak próbę odseparowania jej od małej Julki ze względu na schizofrenię. Justin odbiera Patryka z lotniska. Po drodze spotykają Sandrę, atrakcyjną dziewczynę, której samochód złapał gumę. Kanadyjczyk od razu namawia nieznajomą do udziału w programie Ex-Ex.

NAJNOWSZE