Barwy szczęścia odcinki 2103-2107 streszczenia: Regina kupi mieszkanie od Walawskiego?

2019-09-30 11:35
Barwy szczęścia odcinki 2103-2107
Autor: Artrama Barwy szczęścia odcinki 2103-2107

Józek mówi o propozycji transferu Darkowi. Pyrkę zaskakuje Kniewski, który walczy o wolność jego żony przez media społecznościowe. Regina zastanawia się nad kupnem mieszkania od Walawskiego. Co jeszcze wydarzy się w serialu Barwy szczęścia?

Barwy szczęścia odcinki 2103-2107 streszczenia: Regina kupi mieszkanie od Walawskiego? Serial Barwy szczęścia możecie oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:05 na antenie TVP2. Józek mówi o propozycji transferu Darkowi. Janicki namawia go do zmiany klubu, by w ten sposób uratować finansowo Spartan. Hubert kontaktuje się online z poleconym przez Paszkowską prawnikiem w Stanach. Dominika jest szantażowana przez ochroniarza, z którym współpracowała w czasach, gdy okradała klientów wieczorów kawalerskich. Co jeszcze wydarzy się w serialu Barwy szczęścia odcinki 2103-2107?

Barwy szczęścia odcinek 2103: STRESZCZENIE

Józek mówi o propozycji transferu Darkowi. Janicki namawia go do zmiany klubu, by w ten sposób uratować finansowo Spartan. Po kolejnym treningu Sałatka jest pod wrażeniem oddania kibiców, którzy przychodzą z informacją o zorganizowanej przez nich zbiórce pieniędzy w Internecie.

Barwy szczęścia odcinek 2104: STRESZCZENIE

Hubert kontaktuje się online z poleconym przez Paszkowską prawnikiem w Stanach. Adwokat szuka tropów, które mogły stać się podstawą zatrzymania Klary. Pyrkę zaskakuje Kniewski, który walczy o wolność jego żony przez media społecznościowe. Regina zastanawia się nad kupnem mieszkania od Walawskiego. Tymczasem Franek i Renata niepokoją się brakiem ruchu w nowym Feel Good. Stefan zachwycony talentem artystycznym Walerii postanawia zorganizować kiermasz, na którym jego żona będzie mogła sprzedawać swoje obrazy.

Barwy szczęścia odcinek 2105: STRESZCZENIE

Dominika jest szantażowana przez ochroniarza, z którym współpracowała w czasach, gdy okradała klientów wieczorów kawalerskich. Kobieta prosi o pożyczkę Kowalskiego, okłamując narzeczonego, że musi kupić chemię gospodarczą. Tymczasem Klemens jest coraz bardziej zafascynowany roznegliżowaną sprzątaczką... Hubert zastanawia się, czy będzie w stanie opłacić prawnika w Stanach. Rodzina i przyjaciele deklarują pomoc w zdobyciu pieniędzy. Tymczasem starania adwokata Sarneckiego o widzenie z Klarą kończą się fiaskiem.

Barwy szczęścia odcinek 2106: STRESZCZENIE

Iza zostawia Paulinkę pod opieką Bożeny, okłamując Stańską, że musi zrobić badania w szpitalu, a tak naprawdę sama kuruje się w domu. Córka Małek lgnie do Sadowskiego i dobrze dogaduje się z Ksawerym, na co trudno patrzeć Kasi. Sebastian wyznaje Dominice, że nie może mieć dzieci. Początkowo kobieta jest zła, że mówi jej o tym dopiero na kilka tygodni przed ślubem, ale narzeczeni szybko godzą się przez łóżko. Jednocześnie była prostytutka sama ma tajemnice, które skrywa przed przyszłym mężem..

Barwy szczęścia odcinek 2107: STRESZCZENIE

Łukasz rezygnuje z pracy w hotelu. Kasia potwierdza Bożenie, że jego decyzja ma związek z Małek i jej córką. Iza bardzo źle się czuje i prosi Stańskich, by zabrali Paulinkę do siebie. Wciąż też nie przyznaje się, że leczy ją znachor. W Feel Good odbywa się kiermasz rękodzieła. Gdy Górkowie muszą wrócić do domu po zapomniane przez Stefana pocztówki, Waleria traci zapał. Nakazuje mężowi, żeby sam zajął się sprzedażą i zostaje w domu. Wkrótce na kiermaszu zjawia się Wiesia, adoratorka Górki z sanatorium. Sadowski nagrywa materiał z Hubertem i Marysią, który ma pomóc w nagłośnieniu sprawy aresztowania Klary. Patryk i Justin pracują nad swoim programem, jednak nie mogą dojść do porozumienia w sprawie scenariusza.

NAJNOWSZE