Barwy szczęścia odcinek 2039, 2040, 2041, 2042, 2043 streszczenie - Eska Cinema

i

Autor: TVP

Barwy szczęścia odcinki 2039, 2040, 2041, 2042, 2043 streszczenie. Zdjęcia Aldony w bieliźnie pojawiły się na billboardach!

2019-04-08 7:46

Malwina rozmawia z psychiatrą o synu. Celina oznajmia Reginie, że spotyka się z Frankiem i nie chce, aby szefowa z nim flirtowała. Rafał organizuje w hotelu grę w pokera, a zdjęcia Aldony w bieliźnie pojawiają się na billboardach!

Serial Barwy szczęścia odcinki 2039, 2040, 2041, 2042, 2043 możecie oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10 na antenie TVP2. Malwina rozmawia z psychiatrą o synu. Lekarka twierdzi, że chłopak ma zespół Aspergera. Rafał wykorzystuje nieobecność Stańskich i organizuje w hotelu grę w pokera. Gdy Bruno wraca, recepcjonistka Ania robi wszystko, by szef nie zobaczył co się dzieje w apartamencie Zaborskiego. Co jeszcze wydarzy się w serialu Barwy szczęścia TVP2?

Barwy szczęścia odcinek 2039: STRESZCZENIE

Malwina rozmawia z psychiatrą o synu. Zdaniem lekarki wiele wskazuje, że chłopak ma zespół Aspergera. Żeby to potwierdzić, musi go lepiej poznać, jednak Kacper odmawia pójścia na wizytę. Celina oznajmia Reginie, że spotyka się z Frankiem i nie życzy sobie, żeby szefowa z nim flirtowała. Czapla mówi o tej rozmowie Falkowskiemu, a ten robi kochance awanturę. Wtedy Brońska zaskakuje go wyznaniem. Widząc, jak opieszale Patryk zabiera się do szukania pracy, Agata organizuje spotkanie z Zenkiem, by przekonać się, czy chłopak mógłby pracować jako kierowca taksówki.

Barwy szczęścia odcinek 2040: STRESZCZENIE

Malwina coraz bardziej martwi się o syna. Tymczasem Jabłońscy uwrażliwiają Oliwkę na to, że chłopak może mieć zespół Aspergera, tak jak Mia. Dziewczyna okazuje mu dużo sympatii, podczas gdy Tymon i inni koledzy, którzy uważają go za dziwaka, stale mu dokuczają. Kacper sam nie rozumie co jest nim nie tak. Umińska zaczyna wątpić, czy da się udowodnić niewinność Makowskiego, jednak Chowański prosi, żeby się nie poddawała. Dzięki Radkowi dziennikarka przypadkiem trafia na artykuł o zbrodni, za którą obwiniono Anzelma i tak wpada na nowy trop. Celina składa wymówienie, lecz Regina nie zgadza się, aby Brońska opuściła Fitness Klub i zapewnia, że z Frankiem łączy ją tylko przyjaźń. Dla Czapli najważniejsze jest teraz pozyskanie kredytu na budowę parku rozrywki, jednak po rozmowie z Budrewiczem Walawski nie ma dla niej dobrych wiadomości.

Barwy szczęścia odcinek 2041: STRESZCZENIE

Rafał wykorzystuje nieobecność Stańskich, by zorganizować w hotelu grę w pokera. Gdy Bruno nagle wraca, recepcjonistka Ania robi wszystko, by szef nie zobaczył, co się dzieje w apartamencie Zaborskiego. Antek i Tymon spędzają w kanciapie coraz więcej czasu. Nakrywa ich Krystyna i wychodzi na jaw, że Kajtek dorobił kolegom klucze, nie uzgadniając tego z Radkiem. Niespodziewanie do chłopaków dołącza Justin. Kasia i Łukasz martwią się o Renię, która nic nie robi sobie z życia w jednym domu we trójkę. Miłość Ludwika i Ireny kwitnie, mimo tajemniczej choroby kobiety. Kochanka Sadowskiego podejrzewa, że jego żona usiłuje ją otruć.

Barwy szczęścia odcinek 2042: STRESZCZENIE

Krystyna przyłapuje Justina na nocowaniu w kanciapie i szybko ulega urokowi Kanadyjczyka. Kiedy chłopak dowiaduje się od Kajtka, że Oliwka mieszka sama, nachodzi ją pod blokiem i próbując grać na starych sentymentach chce się do niej wprosić. Borys przeżywa odmowę przyznania kredytu, nie może pogodzić się z myślą, że park rozrywki nie powstanie. Również Aldona ma zmartwienie, ponieważ jej zdjęcia w bieliźnie pojawiły się na okolicznych billboardach, o czym życzliwie powiadamia ją Kuczma. Patryk, jako kierowca Biba Taxi, przyjeżdża do hotelu Stańskich po pijanego Budrewicza, który przegrał w pokera sporo pieniędzy. Chłopak dostaje od Rafała wysoki napiwek. Kolejny kurs nie jest już tak udany, bo klientka w ogóle nie ma pieniędzy i jako należność za usługę zostawia w aucie marihuanę.

Barwy szczęścia odcinek 2043: STRESZCZENIE

W całej wsi wiszą ośmieszające Aldonę przeróbki billboardu. Cierpi na tym Aleks, z którego śmieją się w szkole. Niewybredne komentarze na temat żony słyszy również Borys. Grzelakowa zaczyna żałować udziału w sesji zdjęciowej, a gdy chce zerwać kontrakt dowiaduje się, że prawdopodobnie będzie musiała zapłacić wielkie odszkodowanie. Kajtek i Eryk wyrzucają Justina z kanciapy. Kanadyjczyk wprasza się na noc do dziewczyny poznanej przez Internet. Zamawia taksówkę i tak poznaje Patryka, z którym znajduje wspólny język. Nie może tego powiedzieć o internetowej nieznajomej, bo szybko od niej ucieka. Wraca więc do kanciapy z działką marihuany zostawioną przez poprzednią klientkę Biba Taxi... Sebastian prosi Marka o załatwienie pracy Dominice. Złoty jest w szoku, że przyjaciel zdaje się z prostytutką, która podrzuciła im narkotyki i oskarżyła ich o gwałt. Poza tym Dominika przestaje dogadywać się z Natalią i podejrzewa, że ta może być zazdrosna o Kowalskiego.