Barwy szczęścia po wakacjach 2019 - kiedy nowe odcinki wrócą do TVP 2?

2019-09-02 10:15
Barwy szczęścia 2053 - 2057
Autor: Artrama

Wygląda na to, że wszyscy fani serialu Barwy szczęścia będą musieli uzbroić się w cierpliwość! Telewizja Polska zdecydowała się przesunąć premierę nowych odcinków. Kiedy więc zobaczymy premierowe epizody serialu w TVP 2? Sprawdźcie, co już wiadomo o powrocie Barw szczęścia.

Jak zapowiadano w maju Barwy szczęścia miały wrócić po wakacyjnej przerwie już 19 sierpnia, ale niestety widzowie będą musieli poczekać dłużej. Telewizja Polska zdecydowała się przesunąć daty premier swoich najchętniej oglądanych seriali. Zmiana emisji objęła także Barwy szczęścia. Świat seriali donosi, że nowe odcinki pojawią się na antenie TVP 2 dopiero w poniedziałek, 2 września. Inne seriale, które mają przesuniętą premierę to m.in. M jak miłość, Na dobre i na złe oraz Na Sygnale.

Barwy szczęścia po wakacjach 2019 - co się wydarzy?

Życie nie oszczędza Malwiny i Adama. Kobieta przechodzi poważny kryzys w związku małżeńskim. W ostatnim odcinku przed wakacjami, zdradziła Adamowi, że szykuje rozwód z Przemkiem. Adam z kolei ma dosyć zachowań swojej żony, po śmierci córki - Mii. Zamierza rozpocząć zupełnie nowe życie. Stan psychiczny kobiety zamiast się polepszać, stale się pogarsza. Dodatkowo mężczyzna nie wspiera ukochanej i wda się w romans z Malwiną... W odcinkach po wakacjach, nastąpi między nimi prawdziwy wybuch namiętności. Z czasem, o wszystkim dowie się żona Adama, która przy spotkaniu z Malwiną, zacznie ją dusić. Czy zabije kochankę męża? 

M jak miłość po wakacjach 2019: wielki powrót uwielbianego aktora po 18 latach!

NAJNOWSZE