Barwy szczęścia

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

"Barwy szczęścia". Co wydarzy się w serialu 22-26 kwietnia 2024?

2024-04-19 15:34

Barwy szczęścia 2987, 2988, 2989, 2990, 2991 - streszczenie odcinków na cały tydzień. Marcin zostanie zawieszony w pracy, a Hubert odbierze zawiadomienie o terminie rozprawy rozwodowej, którą wyznaczono dokładnie w rocznicę jego ślubu z Klarą. Co jeszcze wydarzy się w serialu 22-26 kwietnia 2024 roku?

Barwy szczęścia - streszczenie odcinków 2987, 2988, 2989, 2990, 2991 może okazać się niezwykle pomocne widzom, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych epizodów serialu. Produkcja od wielu lat nie schodzi z ramówki telewizyjnej Dwójki i ciągle cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, w końcu ciągle dzieje się coś nowego i pojawiają się nowe twarze w obsadzie. Co tym razem wydarzy się u naszych ulubionych bohaterów? Sprawdźcie już teraz!

Zagraniczne role Marcina Dorocińskiego, o których nie wiedziałeś | To Się Kręci #28

Barwy szczęścia - odcinek 2987 streszczenie

Po aferze, którą rozpętał Stefaniak, Marcin zostaje zawieszony w pracy. A gdy odwiedza bistro, wpada właśnie na Roberta obwieszczającego kolejne problemy związane z remontem. Potem Stefaniak zaczyna grozić upublicznieniem faktu, że Kowalska była prostytutką. Dominika jest naprawdę przerażona na myśl, że sąd może jej odebrać przez to prawo do opieki nad Mateuszem. Tymczasem Kasia wpada o poranku w panikę, bo zauważa w domu mysz. Sadowska pozbywa się nieproszonej lokatorki, dzięki pomocy Mariusza. A przy okazji mężczyzna zdobywa punkty u Ksawerego, gdy udaje mu się złapać gryzonia bez rozlewu krwi. Z kolei Hubert odbiera zawiadomienie o terminie rozprawy rozwodowej, którą wyznaczono dokładnie w rocznicę jego ślubu z Klarą. Emisja 22 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:10 w TVP2.

Barwy szczęścia - odcinek 2988 streszczenie

Hubert nadal troszczy się o Asię i Emila, a Marysia jest z tego powodu o tatę zazdrosna. Poza tym Iwona donosi bratu, że Klara ma prawdopodobnie romans. Halicka z kolei przeżywa drugą młodość u boku Stefaniaka, jednak zachowanie ukochanego ją niepokoi. Zwłaszcza to, jak zaciekle mężczyzna walczy o upadek "Feel Good", planując otwarcie w lokalu siłowni i jak łatwo wybucha złością. Łukasz, na prośbę Kasi, zabezpiecza mieszkanie przed kolejnym "atakiem" myszy i gdy spotyka przy okazji Mariusza, nie wita rywala miło. Sadowska, widząc zachowanie męża, od razu się irytuje i później jedzie na wieś, by przeprosić sąsiada. A ich rozmowa kończy się pocałunkiem. Emisja 23 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:10 w TVP2.

Barwy szczęścia - odcinek 2989 streszczenie

Kasia próbuje rozładować emocje na treningu w klubie Reginy, której przy okazji zwierza się z miłosnych dylematów. A w finale postanawia się od Mariusza odsunąć, gasząc iskrę romansu już w zarodku. Z kolei Łukasz zdaje egzamin na detektywa, cały czas wspierany przez Celinę. W związku Renaty i Marcina wybucha kryzys. Dziewczyna odkrywa, że jej ukochany pragnie mieć dziecko, a najlepiej kilkoro. Tymczasem do Polski przylatuje nagle Bianca - była sympatia Vincenzo, gotowa na wszystko, by go odzyskać. Dziewczyna od razu zagląda do Feel Good, by poznać Anię. Emisja 24 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:10 w TVP2.

Barwy szczęścia - odcinek 2990 streszczenie

Detektyw przesyła Hubertowi dowody na romans Klary. Mimo to Pyrka postanawia polecieć znowu do Stanów Zjednoczonych, by przed rozwodem porozumieć się z żoną i uniknąć dzięki temu walki w sądzie. Vincenzo wciąż ukrywa przed Anią, że Bianca jest jej rywalką. Włoszka wraca jednak do Feel Good, uparcie próbując go odzyskać. W końcu Żabcia przyłapuje "kochanków". W tym samym czasie Renata opowiada Dominice o swoim konflikcie z Marcinem w kwestii dzieci. Tym razem przyjaciółka jej nie rozumie, bo sama o powiększeniu rodziny od dawna marzy. Gdy Kodur zaprasza Kowalskich na kolację - razem z Mateuszkiem - jego ukochana wybucha złością, uznając, że policjant próbuje nią manipulować. Emisja 25 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:10 w TVP2.

Barwy szczęścia - odcinek 2991 streszczenie

Ania żąda od Vincenzo wyjaśnień po tym, jak przyłapała go z Biancą. A później, pełna żalu, ucieka do Sławki i oddaje ukochanemu pierścionek zaręczynowy. Waleria w końcu lepiej się czuje i dziękuje Basi za okazaną pomoc. Wybiera się też na spacer z Tolkiem, co nie do końca podoba się Irence. Z kolei Agata i Asia zostają wezwane do szkoły. To efekt kłótni między Marysią, a Emilem. Niedzielska radzi Pyrce, by zwróciła się o pomoc do dziecięcego psychologa, bo mała musi jakoś odreagować rozpad rodziny. Okazuje się jednak, że Marysi najbardziej pomaga rozmowa z Ignacym. Emisja 26 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:10 w TVP2.