Barwy szczęścia barwami smutku. Aż trzech bohaterów zmarło w tym roku

2021-10-28 15:03 MK
Barwy szczęścia odcinki 2103-2107
Autor: Artrama Barwy szczęścia odcinki 2103-2107

Rok 2021 obfitował w wiele wspaniałych, ale także smutnych momentów. Do tych drugich z pewnością można zaliczyć niespodziewane śmierci prawdziwych ikon świata kultury i rozrywki. W ostatnich miesiącach świat pożegnał aż trzech bohaterów popularnego serialu Barwy szczęścia. Wiadomo, kiedy po raz ostatni zobaczymy ich na ekranie.

Barwy szczęścia to serial, który nieprzerwanie od 2007 roku gości w sercach i na ekranach milionów widzów. Przez te wszystkie lata fani produkcji bardzo mocno zżyli się z bohaterami, których przygody i problemy są bardzo podobne do tych, z jakimi rzeczywiście musimy się na co dzień borykać. Tym trudniejsze z pewnością dla wielu wielbicieli Barw szczęścia było oswojenie się z tragicznymi informacjami dotyczącymi trzech wielkich gwiazd serialu, które były związane z nim właściwie od samego początku. W ostatnich miesiącach widzowie pożegnali aktorów wcielających się w role Stefana Górki, Zenka Grzelaka oraz Fryderyka Struzika. Wiadomo już, kiedy po raz ostatni zobaczymy legendy polskiej kinematografii razem na ekranie.

Sonda
Którego z bohaterów będzie brakować ci najbardziej?

Barwy szczęścia - odcinek 2500

To będzie bardzo wzruszająca chwila! W 2500. odcinku popularnego polskiego serialu widzowie po raz ostatni zobaczą na ekranie jego trzech bohaterów, w których role wcielali się zmarli niedawno Jan Pęczek, Paweł Nowisz oraz Krzysztof Kiersznowski. Na ten moment nie wiadomo, w jaki sposób produkcja przedstawi wątki zniknięcia ich postaci. Według informacji podawanych przez Super Express, 2500. odcinek Barw szczęścia ma być ostatnim z udziałem Jana Pęczka. Pawła Nowisza i Krzysztofa Kiersznowskiego będziemy mieli okazję podziwiać na małym ekranie jeszcze przez jakiś czas.

Ostatnie chwile Krzysztofa Kiersznowskiego przed śmiercią na planie Barw szczęścia. Wiedział już, że umiera - WIDEO
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE