Barwy szczęścia 2021 - kolejna zmiana emisji! Kiedy i o której oglądać serial TVP?

2021-09-22 14:13 PK
Barwy szczęścia
Autor: Materiały prasowe TVP

Zmiana emisji jesiennych odcinków Barwy szczęścia zaskoczyła wszystkich widzów. Teraz Telewizja Polska podjęła decyzję o kolejnej zmianie dotyczącej tej lubianej przez Polaków produkcji. Sprawdźcie, jakie decyzje podjęła stacja.

Barwy szczęście po wakacyjnej przerwie 2021 zmieniły dni emisji. Serial można było oglądać od poniedziałku do czwartku, czyli cztery razy w tygodniu. Ta sytuacja nie do końca spodobała się widzom. Na prośbę fanów Telewizja Polska postanowiła wrócić do wcześniejszej emisji tj. od poniedziałku do piątku - jak to było zawsze. Powrót Barw szczęścia w piątki nastąpi już od 24 września 2021 (odcinek 2478)! Ale to nie wszystko, bo tego dnia pojawi się nowa czołówka, którą stacja kręciła latem.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

Barwy szczęścia 2478 streszczenie

A dla niecierpliwych mamy streszczenie piątkowego odcinka! Kasia i Łukasz dwoją się i troją, by zapewnić atrakcje przebywającym na kwarantannie Ksaweremu i Paulince. Tymczasem ze szpitala przychodzą kolejne wieści w sprawie stanu zdrowia Izy... Po wspólnej nocy Andrzej proponuje Renacie, by razem zamieszkali – mimo, że prawie się nie znają. A gdy zakochani spędzają razem romantyczny poranek, do drzwi dzwoni nagle Luiza… Kilka godzin później kelnerka spotyka się z Wójcikiem, który – z pięknym bukietem kwiatów – też chce jej coś wyznać. Do fitness klubu powraca Kmita, szukając Celiny, a gdy odkrywa, że dziewczyna go unika, postanawia opowiedzieć Hermanowi o jej przeszłości – i to ze szczegółami.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE