Barszcz - Wejherowo. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja nadal istnieje?

2020-08-14 12:13 aw
Kuchenne rewolucje
Autor: TVN/Newspix Michał Stawowiak/xnews

Oleg był przekonany, że nowa restauracja w niewielkim Wejherowie zwabi zaciekawionych nowością gości. Niestety od początku do „Gościnnej Ukrainki” nikt nie zaglądał, mimo że ceny dań nie były wygórowane. Przyjaciele właścicieli również nie potrafili wskazać przyczyny niepowodzenia. Dania Tatiany kojarzyły się bowiem z niedzielnym, domowym obiadem.

Barszcz - Wejherowo. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja nadal istnieje? Sytuacja finansowa małżeństwa była coraz gorsza, a na zaciągnięte kredyty przestało wystarczać środków. Jedyną pomoc, na którą mogli liczyć, to Magda Gessler. Czy wizyta słynnej restauratorki rzeczywiście pomogła właścicielom uratować prowadzony przez nich lokal?

Barszcz - Wejherowo. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja nadal istnieje?

Odcinek z Wejherowa premierowo wyemitowany został 25 września 2019 roku. Magda Gessler, która po kilku tygodniach powróciła do restauracji, miała bardzo mieszane uczucia względem zaserwowanych jej potraw. Mimo że kilka z nich oceniła jako bardzo dobre, w innych otrzymała surowe mięso, a barszcz ukraiński był jej zdaniem za rzadki i w niczym nie przypominał tego, co zostawiła. Restauratorka powiedziała właścicielom Barszczu, że są jeszcze w połowie drogi, aby mieć w pełni sukces.

Niestety, wygląda na to, że właścicielom restauracji nie udało się wprowadzić poprawek, a wejherowski Barszcz najprawdopodobniej został zamknięty kilka miesięcy po wizycie Gessler, jeszcze przed emisją odcinka w telewizji. Wskazują na to m.in. opinie w Google i komentarze gości, którzy piszą, że restauracja już nie istnieje. Co więcej, Barszcz miał bardzo niską ocenę - zaledwie 2,3/5. Goście zwracali uwagę, że jedzenie pozostawia sporo do życzenia, a porcje są małe.

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE