BARBARIAN - wyjątkowo przerażający horror na pierwszej zapowiedzi. Takiej produkcji nie było od lat!

2022-09-27 13:03 Leon Pietrzak
BARBARIAN 2022
Autor: Screen z YouTube.com/20th Century Studios Kadr ze zwiastuna filmu "Barbarian"

Młoda kobieta, nowe miasto i niespodziewany gość w wynajętym domu. Tak zapowiada się Barbarian, czyli wyjątkowo przerażający horror od twórców IT i THE RING. Film pojawił się już w kilku krajach i zbiera bardzo dobre recenzje. Czy to jedna z najstraszniejszych produkcji od lat?

Barbarian to jeden z tych tytułów, o którym na pewno będzie głośno. Jeżeli jesteście fanami filmów grozy i lubicie szalone historie, to ta produkcja może okazać się idealna i trafić w wasze gusta. Niektórzy mieli już okazję zapoznać się z dziełem Zacha Creggera i w większości przypadków opinie są naprawdę dobre. Na Rottentomatoes film zebrał 91% poleceń, a średnia ocen wynosi 71%. O czym jest głośny horror? Kiedy będzie można go oglądać w Polsce? Postanowiliśmy to sprawdzić!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakonnica 2 - obsada kasowego filmu zaskakuje! W głównej roli gwiazda Euforii!

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Barbarian - o czym jest?

Film opowiada o młodej kobiecie, która wybiera się na rozmowę o pracę do Detroit. Wynajmuje tam dom, w którym... już ktoś mieszka. O podwójnej rezerwacji dowiaduje się późną nocą. Mimo wszystko, postanawia zostać w mieszkaniu. Wkrótce odkrywa, że obawia się o wiele więcej niż tylko niespodziewanego gościa w domu.

Barbarian - obsada, data premiery

W filmie występują Justin Long (Kieł, Sztuka zrywania, Smakosz, Szklana pułapka 4.0), Georgina Campbell (Wildcat, W cieniu podejrzeń, Murdered by My boyfriend) oraz Bill Skarsgård (Pennywise z filmu TO). BARBARIAN trafił do kin z początkiem września 2022. Wiemy również, że pojawi się w polskich kinach, ale niestety nie potwierdzono jeszcze daty premiery. W przypadku ogłoszenia zaktualizujemy artykuł. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun i ocenić, czy to produkcja dla Was.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE