Azja Express 2023 - uczestnicy

i

Autor: Materiały prasowe TVN Azja Express 3 - uczestnicy

Azja Express 2023 - uczestnicy. Kto występuje w 3. edycji?

2023-05-27 12:09

Azja Express 2023 będzie wielkim powrotem tego reality show. Do tej pory powstały dwie edycje, które cieszyły się ogromną popularnością. Fani od dawna czekali na nowy sezon i wreszcie się doczekali. Kto pojawi się w gronie uczestników? Znamy pierwsze nazwiska gwiazd, które zdecydowały się na tę ekstremalną przygodę.

Azja Express wraca do TVN z 3. edycją! Na czym polega ten program? W reality show bierze udział osiem par, które tworzą znane gwiazdy oraz bliskie im osoby. Wszyscy wyruszają w podróż swojego życia. Autostopem i tylko za jednego dolara dziennie muszą dotrzeć do celu, który znajduje się na drugim końcu kontynentu. W pierwszych dwóch sezonach zwyciężyli Michał Żurawski i Ludwik Borkowski oraz Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz. Widzowie wspominają jednak też udziały takich osób jak Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Renata Kaczoruk, Agnieszka Włodarczyk, Leszek Stanek, Iza Miko, Michał Piróg, Dorota Gardias czy Joanna Przetakiewicz. Kto tym razem zdecyduje się wziąć udział w wyprawie?

ZOBACZ TAKŻE: Azja Express wraca do TVN! Kiedy 3. edycja?

Uczestnicy Azja Express 2023

Tak prezentują się wszystkie pary w nowej edycji reality show Azja Express:

  • Paulina Krupińska i Izabela Połeć
  • Andziaks i Luka
  • Adam Zdrójkowski z ojcem Dariuszem
  • Czesław Mozil z żoną Dorotą
  • Wojciech "Łozo" Łozowski i Bartosz Kochanek
  • Reni Jusis i Remigiusz Dorawa
  • Krystian Pesta z siostrą Oliwią
  • Kasia i Jędrek Gąsienicowie z "Gogglebox. Przed telewizorem"

Azja Express 2023 - prowadząca

Pierwsze dwie edycje Azji Express prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Teraz wiadomo już, że tym razem nie pojawi się w tej roli. Prezenterką show będzie Daria Ładocha, która miała już okazję poprowadzić Amerykę Express, czyli wariację tego samego formatu.

Azja Express 3 - kiedy premiera?

O możliwej dacie premiery 3. edycji programu Azja Express poinformowały Wirtualne Media. Ich źródło podaje, że nowy sezon pojawi się na antenie głównego kanału TVN już na wiosnę 2023 roku. Wstępna data emisji pierwszego odcinka to sobota 4 marca. Azja Express 3 ma zastąpić w ramówce Mask Singer.

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE