Reni Jusis

i

Autor: KASIA ZAREMBA / SUPER EXPRESS

Reni Jusis - dzieci, wiek, mąż, rozwód, Instagram, piosenki, Taniec z Gwiazdami

2021-08-17 15:19

Reni Jusis jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Chyba nie ma osoby w Polsce, która nie kojarzyłaby takich hitów jak Zakręcona czy Kiedyś cię znajdę. Artystka może pochwalić się też aż sześcioma Fryderykami - przez wielu uważanych za polskie odpowiedniki nagród Grammy. W 2018 roku powróciła ze swoim długo wyczekiwanym albumem Ćma. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące Reni Jusis. Sprawdź je już teraz!

Reni Jusis - wiek, dzieci, mąż, Instagram: to najczęściej wyszukiwane przez was informacje w kontekście popularnej wokalistki. Kariera gwiazdy rozpoczęła się wydanym w 1998 roku albumem Zakręcona i trwa nieprzerwanie do dziś. Chwytliwe kawałki z pogranicza popu/r'n'b oraz muzyki elektronicznej zapewniły jej uznanie krytyków oraz uwielbienie fanów. Piosenkarka jesienią 2019 roku będzie jedną z uczestniczek jubileuszowej edycji Tańca z Gwiazdami.

Reni Jusis - wiek

Reni Jusis ma obecnie 45 lat. Pochodząca z Konina wokalistka przyszła na świat 29 marca 1974 roku.

Reni Jusis - mąż, rozwód

Popularna artystka przez 11 lat była żoną piosenkarza Tomka Makowieckiego. Para pobrała się w 2008 roku i przez lata uchodziła za wzór w show-biznesie. Pomimo tego, że oboje działali w branży muzycznej, potrafili chronić swoją prywatność. W kwietniu 2019 roku podjęli decyzję o rozstaniu. Rozwód zakończył się na jednej sprawie.

Sonda
Czy Reni Jusis i Tomek Makowiecki byli dobraną parą?

Reni Jusis - dzieci

Reni Jusis i Tomek Makowiecki doczekali się dwójki dzieci - Gai i Teofila. Gaja Makowiecka ma 7 lat, a jej brat Teofil 9.

Reni Jusis - Instagram

Podobnie do innych gwiazd muzyki, Reni Jusis także posiada konto na Instagramie. Głównie publikuje tam zdjęcia dotyczące jej życia zawodowego, aniżeli prywatnego. Na profilu znajdziemy zatem zdjęcia z koncertów, prób czy studia nagraniowego. Wokalistkę znajdziecie pod nickiem @renijusisofficial.

Reni Jusis - piosenki

Wokalistka jest autorką wielu popularnych przebojów. Do największych hitów gwiazdy należą: Kiedyś cię znajdę, Zakręcona czy It's not Enough. W 2009 roku, Reni zrobiła sobie przerwę od wydawania muzyki. Dopiero w 2016 roku ukazał się jej świetnie przyjęty krążek Bang!. Dyskografię Reni zamyka wydany we wrześniu 2018 roku longplay Ćma.