Reni Jusis - dzieci, wiek, mąż, rozwód, Instagram, piosenki, Taniec z Gwiazdami

2021-08-17 15:19
Reni Jusis
Autor: KASIA ZAREMBA / SUPER EXPRESS

Reni Jusis jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Chyba nie ma osoby w Polsce, która nie kojarzyłaby takich hitów jak Zakręcona czy Kiedyś cię znajdę. Artystka może pochwalić się też aż sześcioma Fryderykami - przez wielu uważanych za polskie odpowiedniki nagród Grammy. W 2018 roku powróciła ze swoim długo wyczekiwanym albumem Ćma. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące Reni Jusis. Sprawdź je już teraz!

Reni Jusis - wiek, dzieci, mąż, Instagram: to najczęściej wyszukiwane przez was informacje w kontekście popularnej wokalistki. Kariera gwiazdy rozpoczęła się wydanym w 1998 roku albumem Zakręcona i trwa nieprzerwanie do dziś. Chwytliwe kawałki z pogranicza popu/r'n'b oraz muzyki elektronicznej zapewniły jej uznanie krytyków oraz uwielbienie fanów. Piosenkarka jesienią 2019 roku będzie jedną z uczestniczek jubileuszowej edycji Tańca z Gwiazdami.

Reni Jusis - wiek

Reni Jusis ma obecnie 45 lat. Pochodząca z Konina wokalistka przyszła na świat 29 marca 1974 roku.

Reni Jusis - mąż, rozwód

Popularna artystka przez 11 lat była żoną piosenkarza Tomka Makowieckiego. Para pobrała się w 2008 roku i przez lata uchodziła za wzór w show-biznesie. Pomimo tego, że oboje działali w branży muzycznej, potrafili chronić swoją prywatność. W kwietniu 2019 roku podjęli decyzję o rozstaniu. Rozwód zakończył się na jednej sprawie.

Reni Jusis - dzieci

Reni Jusis i Tomek Makowiecki doczekali się dwójki dzieci - Gai i Teofila. Gaja Makowiecka ma 7 lat, a jej brat Teofil 9.

Reni Jusis - Instagram

Podobnie do innych gwiazd muzyki, Reni Jusis także posiada konto na Instagramie. Głównie publikuje tam zdjęcia dotyczące jej życia zawodowego, aniżeli prywatnego. Na profilu znajdziemy zatem zdjęcia z koncertów, prób czy studia nagraniowego. Wokalistkę znajdziecie pod nickiem @renijusisofficial.

Reni Jusis - piosenki

Wokalistka jest autorką wielu popularnych przebojów. Do największych hitów gwiazdy należą: Kiedyś cię znajdę, Zakręcona czy It's not Enough. W 2009 roku, Reni zrobiła sobie przerwę od wydawania muzyki. Dopiero w 2016 roku ukazał się jej świetnie przyjęty krążek Bang!. Dyskografię Reni zamyka wydany we wrześniu 2018 roku longplay Ćma.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze