Asymetria - kiedy w kinach? Obsada nowego filmu Konrada Niewolskiego

2020-07-02 14:50 kg
Mikołaj Roznerski
Autor: Kamil Piklikiewicz/East News

Symetria to film Konrada Niewolskiego z 2003 roku, który opowiada o 26-letnim Łukaszu, niesłusznie posądzonym o napad na starszą kobietę. Mężczyzna trafia do aresztu śledczego, gdzie za wszelką cenę chce znaleźć się wśród grypsującej części więźniów. Już wkrótce światło dzienne ujrzy Asymetria, nowa produkcja Niewolskiego, która utrzymana będzie w podobnym, męskim klimacie i nawiązuje do Symetrii. Kiedy Asymetria trafi do kin?

Asymetria - kiedy w kinach? Obsada nowego filmu Konrada Niewolskiego. Mimo podobieństwa między tytułami, Asymetria nie będzie kontynuacją Symetrii. Ma to być jeszcze mocniejszy i dużo głębszy film, w którym główny bohater zostaje wplątany w kryminalną aferę. Musi popełnić przestępstwo, aby ocalić swoich bliskich. Prace na planie filmu wystartowały już pod koniec marca. Kiedy widzowie zobaczą ich efekty?

Asymetria - obsada filmu

W głównej roli w Asymetrii zobaczymy Mikołaja Roznerskiego. Obok niego zagrają między innymi: Jan Frycz, Paulina Szostak, Piotr Fronczewski, Danuta Stenka, Grażyna Szapołowska, Marek Molak, Joanna Majstrak, Oliwia Hołozubiec oraz raper Popek. W filmie pojawią się również dwie postaci, znane z Symetrii - Adolf i Zborek, w których wcielają się Dariusz Biskupski i Andrzej Andrzejewski.

Asymetria - kiedy w kinach?

Najnowszy film Konrada Niewolskiego trafi do kin już 2 października 2020 roku.

Horrory mrożące krew w żyłach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE