Asterix i Obelix wracają po latach! W obsadzie bardzo znany piłkarz

2022-07-10 20:30 Leon Pietrzak
Asterix i Obelix
Autor: AKPA

Asterix i Obelix powracają! Słynni Galowie ponownie pojawią się na wielkim ekranie ze swoimi szalonymi przygodami. Co teraz stanie im na drodze? W najnowszej produkcji zobaczymy odświeżoną obsadę, a w niej kilka ciekawych nazwisk. Jednym z nich jest popularny piłkarz, którego fani sportu na pewno kojarzą!

Asterix i Obelix tym razem wybiorą się do Chin. Kultowi bohaterowie z komiksów ponownie powracają w zupełnie nowej odsłonie. Będzie to już piąty film fabularny ze świata najpopularniejszej osady galijskiej wszech czasów. Na widzów będą czekać nowe przygody bohaterów, a przede wszystkim nowi aktorzy, których zobaczymy na ekranie. Najnowsza produkcja o tytułowych Galach będzie nosiła tytuł "Asterix & Obelix: The Middle Kingdom". Kolejna odsłona dostała już nawet pierwszy plakat promocyjny, na którym możemy zobaczyć, jak prezentuje się odświeżona obsada. Poza listą nazwisk i grafiką, pojawiła sie również oficjalna data premiery. Czy komiksowe postacie ponownie rozkochają widzów na całym świecie? Zobaczymy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Film ELVIS - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW z biografii króla rocka

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Asterix i Obelix: The Middle Kingdom - obsada

Obsada nowego filmu o Asteriksie i Obeliksie może zaskakiwać. Po pierwsze doczekaliśmy się zmiany u głównych bohaterów. Tytułowych Galów zagrają Guillaume Canet (Asterix) oraz Gilles Lellouche (Obelix). Poza nimi, na ekranie zobaczymy Vincenta Cassela w roli Juliusza Cezara, Marion Cotillard w skórze Kleopatry oraz Jonathana Cohena. Największym zaskoczeniem w obsadzie jest na pewno Zlatan Ibrahimović. Legenda piłki nożnej wcieli sie w postać Onefusa. Już nie możemy się doczekać, by sprawdzić, jak sportowiec poradzi sobie na ekranie.

Sonda
Czy Zlatan Ibrahimović sprawdzi się na wielkim ekranie?

Asterix i Obelix: The Middle Kingdom - kiedy premiera? O czym będzie?

Cała historia skupi się na córce Cesarza Chin, która postanowi uciec z dworu swojego ojca. Bohaterka uda się aż do Galii, gdzie będzie próbowała szukać schronienia w osadzie dzielnych wojowników. Premiera filmu odbędzie się we Francji 1 lutego 2023 roku. Polska data nie została jeszcze ogłoszona. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny plakat.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE