Apollo Creed i Ivan Drago - kto był ich przeciwnikiem? Milionerzy

2021-04-22 18:00 Alicja Wójcik
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Wielki Obłok Magellana to... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy udzielenie jej sprawiło uczestnikowi kłopot? Wydawać by się mogło, że najtrudniejsze są zwykle ostatnie pytania w teleturnieju, jednak uczestnicy często mają duży problem z pierwszymi lub tymi, które są za sumy gwarantowane. Jak było w przypadku tego zawodnika?

Apollo Creed i Ivan Drago - kto był ich przeciwnikiem? Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy uczestnik potrafił ją wskazać bezbłędnie bez wykorzystania kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały: A) James Bond, B) Rocky Balboa, C) Superman, D) Batman.

Apollo Creed i Ivan Drago - kto był ich przeciwnikiem?

Tak brzmiało jedno z pytań w odcinku Milionerów, którego premierowa emisja została zaplanowana na 22 kwietnia 2021. Mimo że dla każdego kinomana mogło ono wydawać się proste, nieco zaskoczyło uczestnika, który je usłyszał. Mężczyzna przyznał, że nie zna zbyt dobrze żadnej z wymienionych serii filmowej. Po chwili namysłu zaczął jednak skłaniać się ku B. To dobry trop, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie to B) Rocky Balboa.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE