Andrzej Seweryn jako drag queen w zwiastunie nowego polskiego serialu Netfliksa. Będą kontrowersje?

2022-05-24 11:54

"Królowa" to nowa propozycja od Netfliksa skierowana do polskich widzów. Serial z Andrzejem Sewerynem doczekał się właśnie pierwszego zwiastuna, który zdradził przy tym datę premiery. Kiedy zobaczymy nowy polski serial Netflix Originals?

"Królowa" z Andrzejem Sewerynem, Marią Peszek i Julią Chętnicką w rolach głównych to serial zapowiadany jako niezwykła historia o rodzinie, drugiej szansie i miłości pokonującej wszelkie różnice. O czym dokładnie opowie kolejna polska produkcja od Netfliksa? Zobaczcie zwiastun!

Królowa: O CZYM BĘDZIE SERIAL?

"Królowa" to czteroodcinkowa, wzruszająca opowieść o Sylwestrze, Wioli i Izie - wyjątkowej rodzinie ze Śląska, która wbrew wielu przeszkodom, oraz dzięki poczuciu zrozumienia i solidarności, dostaje drugą szansę na miłość, przyjaźń i akceptację. Nowy polski serial Netfliksa będzie też przede wszystkim optymistyczną, pełną nadziei i poczucia humoru opowieścią o odkupieniu, a także obalaniu stereotypów. 

Tytułową Królową jest tutaj Sylwester - pedantyczny paryski krawiec, a jednocześnie doniosła drag queen imieniem Loretta, którą staje się na deskach teatru. Pomimo złożonej sobie przed laty obietnicy, Sylwester decyduje się wrócić do rodzinnego górniczego miasteczka, po tym jak dostaje list od nieznanej dotąd, osiemnastoletniej wnuczki Izy. Dziewczyna ma nadzieję, że jej potrzebująca przeszczepu matka przyjmie nerkę od nieznanego ojca, z którym nigdy wcześniej nie szukała relacji.

ZOBACZ TAKŻE: Polskie seriale oryginalne Netflix. Z których produkcji możemy być najbardziej dumni?

Królowa: ZWIASTUN polskiego serialu Netfliksa

Zwiastun serialu "Królowa" prezentuje się następująco:

Królowa: KIEDY PREMIERA?

Za reżyserię odpowiada Łukasz Kośmicki, a w rolę główną wcielił się Andrzej Seweryn, który przyznał, że zagrał tu rolę życia. U jego boku zobaczymy między innymi Antoniego Porowskiego, znanego fanom z serialu Netflix "Porady różowej brygady", który wcielił się w rolę asystenta Sylwestra w jego paryskim atelier. Premiera serialu "Królowa" odbędzie się już 23 czerwca 2022 roku na Netfliksie.

ZOBACZ TAKŻE: Polscy seryjni mordercy, o których Netflix koniecznie powinien zrobić seriale true crime

Sonda
Planujesz obejrzeć ten serial?