Andrzej Grabowski

i

Autor: AKPA

Andrzej Grabowski zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"? Aktor podjął ostateczną decyzję!

2022-10-14 10:37

Taniec z gwiazdami to absolutny hit w ramówce Polsatu. Od wielu edycji nieprzerwanie przyciąga tysiące widzów przed ekrany telewizorów. To głównie zasługa tańczących celebrytów, ale równiez jurorów. Jednym z nich jest Andrzej Grabowski, którego fani programu chcą obejrzeć na parkiecie. Co na to aktor?

Andrzej Grabowski ocenia występy uczestników Tańca z gwiazdami praktycznie od samego początku trwania programu. Mowa tutaj oczywiście o wersji tanecznego show na Polsacie, bo przypomnijmy, że wcześniej licencję na ten format miała stacja TVN. Znany aktor ma za sobą 13. edycji i przy każdej pojawia się pytanie, czy nie zamierza w przyszłości znaleźć się po tej drugiej stronie i wystąpić jako uczestnik. Czy jest jakakolwiek szansa, że zobaczymy Grabowskiego na parkiecie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bracia Mroczek to nie tylko "M jak miłość". W jakich filmach i serialach zagrali popularni bliźniacy?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Andrzej Grabowski zatańczy w Tańcu z gwiazdami?

Aktor ma za sobą wiele genialnych ról, ale większość widzów i tak będzie kojarzyć go z kreacją Ferdka Kiepskiego. Ostatnio miała swoją oficjalną premierę książka o Świecie według Kiepskich, na której nie zabrakło gwiazd serialu - w tym Andrzeja Grabowskiego. Podczas jednej z rozmów został zapytany o swój udział w Tańcu z gwiazdami. Na pytanie, czy wystąpiłby w roli uczestnika odpowiedział, że nie ma takiej opcji i raczej nigdy go nie zobaczymy tańczącego - a jak już, to nie w programie telewizyjnym.

"Ależ skąd! Nie, nie ma mowy!" - odpowiedział dokładnie Andrzej Grabowski w wywiadzie na Telemagazynu

Sonda
Chciałbyś wystąpić w Tańcu z gwiazdami?

Powstała książka o serialu Świat według Kiepskich

Fani kultowego sitcomu na pewno cieszą się z faktu, że powstała długo wyczekiwana książka na temat ich ulubionego serialu. Świat według Kiepskich. Zwariowana historia kultowego serialu Polsatu to przede wszystkim kulisy, ciekawostki i sentymentalny powrót do przeszłości. Autorzy, Jakub Jabłonka i Paweł Lęczuk, opisują fenomen komedii, a także wspominają w książce kultowe role wielkich aktorów. Pozycja jest już do nabycia w popularnych księgarniach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE