ANDOR - kiedy premiera? Liczba odcinków, obsada i fabuła nowego serialu ze świata „Gwiezdnych wojen”

2022-08-02 17:30 Adrian Rybak
ANDOR
Autor: The Walt Disney Company ANDOR - nowy serial Dinsey +.

Disney+ opublikował nowy, ekscytujący zwiastun do "Andora", oryginalnego serialu Lucasfilm. Serial, który rozgrywa się przed wydarzeniami z filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, zadebiutuje wyłącznie w Disney+ w nowym terminie. Najważniejsze informacje na temat tej produkcji znajdziecie w tym artykule.

Serial "Andor" odkrywa nową perspektywę ze świata „Gwiezdnych wojen”, skupiając się na podróży Cassiana Andora. Serial przybliża opowieść o rodzącej się rebelii przeciwko Imperium i o tym, jak ludzie i planety się w nią zaangażowali. To czas pełen niebezpieczeństw, podstępów i intryg, a Cassian wkroczy na ścieżkę, której przeznaczeniem jest uczynienie z niego bohatera rebelii.

ANDOR - obsada

Diego Luna powraca jako Cassian Andor, a dołączają do niego: Genevieve O'Reilly, Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Denise Gough, Kyle Soller i Fiona Shaw. Producentami wykonawczymi są Kathleen Kennedy, Tony Gilroy, Sanne Wohlenberg, Diego Luna i Michelle Rejwan. Tony Gilroy jest również twórcą i showrunnerem.

ZOBACZ TAKŻE: Film ELVIS - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW z biografii króla rocka

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10

ANDOR - data premiery

Kiedy odbędzie się premiera produkcji pod tytułem "Andor"? Tej informacji poszukuje wiele osób. Mamy dla nich dobrą wiadomość, ponieważ data emisji pierwszego odcinka jest już znana. Pierwszy epizod zostanie opublikowany 21 września 2022 roku. Zwiastun zamieszczamy niżej.

ANDOR - liczba odcinków

Liczba odcinków to informacja, która zawsze interesuje wielu widzów zaczynających oglądanie nowego tytułu. "Andor" nie jest długą produkcją. Składa się zaledwie z 3 odcinków.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE