Anastazja Pazura - jak wygląda córka Cezarego Pazury?

2021-10-24 17:20 kg
Cezary Pazura
Autor: wbf

Cezary Pazura to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych, polskich aktorów. Gwiazdor ma na koncie role w takich produkcjach jak: Sara, Psy, Kiler, Sztos, Chłopaki nie płaczą, Kariera Nikosia Dyzmy czy też Pitbull. Ostatni pies. Nie wszyscy znają jednak szczegóły dotyczące jego życia prywatnego. Gwiazdor kina był trzykrotnie żonaty i ma córki: Anastazję, Amelię, Ritę oraz syna Antoniego Józefa. Jak wygląda najstarsza pociecha aktora, Anastazja Pazura?

Anastazja Pazura - jak wygląda popularnego aktora? Anastazja Pazura, najstarsza córka Cezarego Pazury, może pochwalić się artystycznymi zdolnościami, które z pewnością odziedziczyła po znanym tacie. Ma na koncie epizodyczne role w takich produkcjach jak Na dobre i na złe czy też Barwy szczęścia, maluje, tworzy plakaty filmowe oraz grafiki komputerowe. Jak wygląda Anastazja Pazura? Czy odziedziczyła urodę po tacie? Sprawdźcie koniecznie.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Anastazja Pazura - jak wygląda córka Cezarego Pazury?

Anastazja Pazura to najstarsze dziecko Cezarego Pazury. Piękna artystka jest owocem miłości aktora i jego pierwszej żony, Żanety Pazury. Kobieta wychowywała się bez mamy, która opuściła rodzinę, gdy Anastazja miała zaledwie kilka lat. Następnie jej ojciec związał się z Weroniką Marczuk, ale związek również nie przetrwał próby czasu. Przez wiele lat relacja Cezarego Pazury oraz Anastazji była bardzo napięta, ponieważ córka miała do swojego taty żal, że właśnie tak wyglądało jej dzieciństwo. Dziś gwiazdor utrzymuje stały kontakt z pociechą, a Anastazja świetnie dogaduje się z Edytą Pazurą oraz z dziećmi pary. Jak wygląda córka aktora? Poniżej znajdziecie jej zdjęcie. 

Anastazja Pazura
Autor: VIPHOTO/EAST NEWS
Sonda
Wiedzieliście, że Cezary Pazura ma dorosłą córkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE