Amerykańskie filmy dla nastolatków tak OSTRE, że dziś by NIE POWSTAŁY

2022-09-18 11:10 NN
Które kultowe produkcje dziś nie miałyby racji bytu?
Autor: Universal Pictures/Zide Perry Productions/Collection Christophel

Są takie filmy, które uchodzą za kultowe, jednak gdy im się bliżej przyjrzymy, dochodzimy do wniosku, że w dzisiejszych czasach... nie miałyby racji bytu. Dziś bierzemy na tapetę amerykańskie komedie dla nastolatków, które - na swoje szczęście - powstały lata temu, a dziś zostałyby zbojkotowane.

Amerykańskie komedie dla nastolatków jadące po bandzie i prezentujące dość kontrowersyjne treści cieszyły się swojego czasu olbrzymią popularnością. Często wulgarne i prymitywne tytuły weszły do mainstreamu i zyskały miano kultowych, choć dziś z pewnością wzbudziłyby powszechne zgorszenie i bojkot.

ZOBACZ TAKŻE: Kultowe filmy i seriale, które dziś NIE MOGŁYBY powstać

Amerykańskie komedie dla nastolatków tak OSTRE, że dziś by NIE POWSTAŁY

Postanowiliśmy wyłonić dla was 5 najostrzejszych produkcji, które choć niegdyś uwielbiane, dziś stanowczo by nie przeszły. Poprawność polityczna i cenzurowanie mainstreamowych treści weszły bowiem w ostatnich latach na zupełnie nowy poziom, a platformy pokroju Netfliksa przyzwyczaiły nas do produkcji bardziej family friendly.

Przechodząc do rzeczy - w poniższej galerii znajdziecie 5 kultowych komedii dla nastolatków, które są tak odjechane, że dziś raczej by nie powstały.

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej kontrowersyjne seriale. Które produkcje wybitnie rozwścieczyły widzów?

Sonda
Czy współczesne komedie bawią tak samo jak klasyki?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE