Amelia Wnęk i Dominik Szymański

i

Autor: AKPA

narodziny

Amelia z "Top Model" urodziła! Modelka opublikowała urocze zdjęcie malca

2024-06-19 12:40

Amelia Wnęk z "Top Model" i zwycięzca programu - Dominik Szymański - zostali rodzicami! Na świat przyszła ich córka Aurora. Na Instagramie modelki pojawił się uroczy kadr i mnóstwo gratulacji. Zobaczcie sami!

Amelia Wnęk i Dominik Szymański poznali się w programie "Top Model". Niedługo po jego zakończeniu ogłosili, że spodziewają się córeczki. Dziś już wiadomo, że mała Aurora przyszła na świat 16 czerwca 2024 roku. Dumna i szczęśliwa mama podzieliła się na Instagramie uroczym kadrem. W komentarzach pojawiła się lawina gratulacji i miłych słów. Niektórzy nadal nie mogą uwierzyć w to, że to już! Narodziny dziecka to niezwykle ważny moment w życiu każdego rodzica. Amelia i Dominik postanowili po części ukryć wizerunek całej Aurory. Niko raczej to nie dziwi, teraz jest czas dla rodziców, by mogli nacieszyć się pierwszymi, wspólnymi chwilami.

Amelia Wnęk z "Top Model" jest w ciąży! Zwycięzca programu zostanie tatą. Znamy płeć malucha

Amelia z "Top Model" została mamą!

Córka Amelii Wnęk i Dominika Szymańskiego - Aurora - przyszła na świat 16 czerwca 2024 roku. Specjalne powitanie zafundowała jej świeżo upieczona i dumna mama. Na swoim Instagramie zamieściła post: "16.06.2024". Nic dodać, nic ująć. Ta data mówi sama za siebie. W komentarzach pojawiła się lawina komentarzy i gratulacji. Wielu fanów nadal nie dowierza, że córka Amelii i Dominika jest już na świecie. "O matko to już", "Gratulację, życzę dużo zdrowia małej jak i rodzicom", "Dużo zdrówka dla Was!", "Witaj Aurora. Dużo szczęścia i zdrówka dla całej rodzinki", "No i mamy GEMINI", "Zdrówka dla was i Aurory", "Czułam że urodziłaś. Aurora piękna i zdrowa to najważniejsze", "Coooo to już? Ale szybko zleciało! Gratulacje" - czytamy pod postem. Trzeba przyznać, że czas leci naprawdę szybko, nie tak dawno dopiero się poznawali, a dziś są szczęśliwymi rodzicami małej Aurory.

Zwycięzca "Top Model 12" zdradził plany na przyszłość. Ambitnie podchodzi do życia

"Top Model” to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych w Polsce. Pierwszy odcinek wyemitowano w 2014 roku, a prowadzącą program jest Joanna Krupa. „Top Model 13” ukaże się już jesienią 2024 roku.

Zwycięzcy Top Model