Aleksandra Adamska - Skazana, wiek, wzrost, waga, ciąża, partner

2021-10-12 10:19 k.w.
Aleksandra Adamska
Autor: wbf Aleksandra Adamska

Aleksandra Adamska podbija polski przemysł filmowy i serialowy. Młoda aktorka coraz częściej pojawia się na wielkim i małym ekranie. Jej najnowszą kreację aktorską można oglądać w serialu Skazana. Sprawdźcie, kim jest aktorka!

Aleksandra Adamska to aktorka, która szerszej publiczności dała się poznać rolą w serialu Diagnoza. Ma na swoim koncie również takie produkcje jak Miasto 44, O mnie się nie martw, Królestwo kobiet czy najnowszy serial telewizji TVN - Skazana. W ostatniej z wymienionych produkcji aktorka daje nam się poznać z zupełnie innej strony. Poznajcie więcej faktów z życia Aleksandry Adamskiej.

Skazana - obsada. Kto jest kim w serialu Player?

Aleksandra Adamska - wiek, waga, wzrost

Aktorka urodziła się w 1990 roku w Katowicach. Ma 31 lat. Piękna artystka jest bardzo szczupłą i wysoką kobietą. Dokładne informacje dotyczące jej wzrostu i wagi nie zostały upublicznione.

Aleksandra Adamska - partner

Fani aktorki często zastawiają się, kto jest jej wybrankiem. Gdy Adamska grała w serialu O mnie się nie martw łączono ją z kolegą z planu - Marcinem Korczem. Aktorzy nie potwierdzili informacji.

Aleksandra Adamska - rodzice

Adamska jest nie tylko aktorką, ale także tancerką. Swoje artystyczne zdolności z pewnością odziedziczyła po rodzicach. Ojciec Aleksandry Adamskiej jest muzykiem Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, natomiast matka była choreografem zespołu folklorystycznego.

Aleksandra Adamska - ciąża

Internauci często szukają informacji czy aktorka jest już mamą. Wszystkim zainteresowanym odpowiadamy, że nie. W ciąży była grana przez nią w serialu O mnie się nie martw postać - Sylwia.

Aleksandra Adamska - Insta

Aktorka ma profil na Instagramie - znajdziecie tam kulisy jej pracy.

Aleksandra Adamska - Skazana

W najnowszej produkcji TVN aktorka wciela się w rolę więźniarki Pati. Jak sama mówi jest to dla niej zupełnie nowa rola. Do tej pory Aleksandra Adamska grała zupełnie inne postaci. Pati to na pozór bardzo groźna dziewczyna. Jaka okaże się w środku? Adamska zdradza, że Pati to pod względem charakteru skomplikowana osoba.

Adriana Kalska w Papiery na szczęście. Pierwszy ZWIASTUN nowego serialu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE