Aleksander Sikora

i

Autor: screen instagram.com/oleksikora screen instagram.com

Aleksander Sikora: partnerka, wiek, wzrost, Instagram. Kim jest prowadzący Pytanie na śniadanie?

2023-05-09 20:20

Aleksander Sikora: partnerka, wiek, wzrost, Instagram - te pytania na temat prowadzącego Pytanie na śniadanie ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie! Sikora ma bardzo duże doświadczenie dziennikarskie - związany był m.in. ze stacją Viva Polska, 4Fun.TV, a także serwisem Plotek. Co o nim wiemy?

Aleksander Sikora: partnerka, wiek, wzrost, Instagram - te frazy na temat dziennikarza wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Aleksandrze? Sikora jest związany z Telewizją Polską, gdzie poprowadzi Pytanie na śniadanie oraz komentuje Eurowizję. Aleksander Sikora znany jest również ze swojej roli prowadzącego program Wakacyjna Trasa Dwójki, który cieszy się bardzo dużą popularnością.

Aleksander Sikora: wiek

Jak wynika z Instagrama, Olek obchodzi urodziny pod koniec czerwca. Dziennikarz ma obecnie 32 lata.

Aleksander Sikora: wzrost

W sieci trudno znaleźć dokładnie informacje o wzroście Aleksandra, jednak ze zdjęć, na których stoi m.in. koło Rafała Brzozowskiego (który ma 183 cm wzrostu), można wywnioskować, że Olek jest nieco niższy. Dziennikarz ma prawdopodobnie ok. 170-175 cm wzrostu.

Aleksander Sikora: Instagram

Instagram dziennikarza to @oleksikora. Aleksander wrzuca sporo zdjęć zarówno związanych ze swoim życiem zawodowym - np. nowymi projektami, nad którymi pracuje, jak i prywatnym. Zdarza mu się wrzucić zdjęcia rodzinne czy też fotki z wakacji.

Aleksander Sikora - partnerka

Mimo że Olek jest dość aktywny w mediach społecznościowych, bardzo ceni swoi życie prywatne i nie dzieli się nim publicznie. Stąd w sieci próżno szukać informacji o żonie czy dziewczynie dziennikarza. Za to w Pytaniu na śniadanie zazwyczaj partnerką Aleksandra jest Małgorzata Tomaszewska.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22