Zabójczy rejs

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

ZABÓJCZY REJS - powstaje kontynuacja filmu. W obsadzie aktor Domu z papieru!

2022-01-25 11:12

Powstanie kontynuacja filmu „Zabójczy rejs”. W głównych rolach powrócą Adam Sandler i Jennifer Aniston. Komedia kryminalna zostanie wyprodukowana przez Netfliksa i będzie kręcona w Paryżu oraz na Karaibach. W nowej produkcji wystąpi również gwiazdor z hiszpańskiego serialu Dom z papieru.

Zabójczy rejs 2 powstanie! Czarna komedia z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston powróci, to pewne! O tym, że film doczeka się sequela spekulowano już od dłuższego czasu. Przypomnijmy, że produkcja miała swoją premierę w 2019 roku. Zabójczy rejs szybko stał się wielkim hitem Netfliksa, a swego czasu zajął nawet dumne piąte miejsce w TOP 10 na platformie. Fabuła serialu skupia się głównie na nowojorskim gliniarzu, który ze swoją małżonką wyrusza na wakacje, by uratować ich związek i oderwać się od rutyny małżeństwa. Niestety na luksusowym statku, gdzie wypoczywają, dochodzi do morderstwa milionera. Para zostaje wrobiona i musi szybko oczyścić się z zarzutów, co nie jest takie proste. Nie wszyscy przepadają za komediami z Adamem Sandlerem, ale zaraz po filmie "Nieoszlifowane diamenty", to właśnie "Zabójczy rejs" pokochali w szczególności polscy widzowie. Twórcy zapowiadają sequel, ale to jeszcze nie koniec niespodzianek. W drugiej części pojawi się wiele nowych twarzy, w tym aktor z hiszpańskiego przeboju Dom z papieru.

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39

Zabójczy rejs 2 - sequel. Co wiemy o kontynuacji?

Twórcy nie ujawnili jeszcze zarysu fabuły sequela, ale wiemy, że do zdjęć ma dojść w Paryżu i na Karaibach. Poza powracającym Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston pojawi się Mark Strong (Kingsman, Cruella) oraz Jodie Turner-Smith. W kontynuacji zobaczymy również hiszpańskiego aktora Enrique Arce, którego wszyscy mogą kojarzyć z roli Arturo Romana w serialu Dom z papieru. Jeszcze nie wiemy jaką dokładnie zagra postać, ale jego udział został oficjalnie potwierdzony przez Netflix. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Sonda
Kogo zagra Enrique Arce w 2. części Zabójczego Rejsu?