Gwiazdy

"Akademia Policyjna": gwiazdy po latach. Nie uwierzysz, jak dziś wyglądają niezdarni policjanci, którzy bawili widzów do łez

"Akademia Policyjna" to amerykańska komedia, która przed laty przyciągała przed telewizorów całe rodziny. Perypetie nieco niezdarnych, ale przezabawnych rekrutów bawiły do łez. Czy wiesz, jak dzisiaj wyglądają najpopularniejsi aktorzy, którzy zagrali w "Akademii Policyjnej"? Mahoney ma dziś 65 lat!

Spis treści

  1. "Akademia Policyjna" - komediowy hit sprzed lat 
  2. "Akademia Policyjna": Mahoney po latach 
  3. Jak dziś wyglądają bohaterowie komedii "Akademia Policyjna"?

"Akademia Policyjna" - komediowy hit sprzed lat 

Amerykańska komedia "Akademia Policyjna" to film, który gościł na ekranach telewizorów w wielu polskich domach. Produkcja stała się hitem, a przygody nietuzinkowych rekrutów sprawiały, że niejeden widz uśmiał się do łez. 

Pierwsza "Akademia Policyjna" została wyprodukowana w 1984 roku. Na fali popularności, w latach 1985-1994, nakręcono jeszcze kolejnych sześć jej części. 

W główne role w komedii "Akademia Policyjna" wcielili się m.in.:

  • Steve Guttenberg jako Carey Mahoney,
  • G.W. Bailey jako porucznik Harris,
  • George Gaynes jako Komendant Lassard,
  • Bubba Smith jako Moses Hightower,
  • Leslie Easterbrook jako sierżant Callahan.

"Akademia Policyjna": Mahoney po latach 

Rola Mahoneya w komedii "Akademii Policyjnej" była dla aktora Steava Guttenberga przepustką do wielkiej popularności. Choć aktor już wcześniej pojawiał się na ekranach, żadna wcześniejsza, ale także późniejsza rola nie przyniosła mu podobnego sukcesu. 

Guttenberg zagrał w czterech częściach kultowego filmu. W 1985 roku pojawił się w popularnej komedii science fiction "Kokon", a także komediach "Krótkie spięcie" oraz "Trzech mężczyzn i dziecko". Na początku lat 90. aktor zniknął na jakiś czas z ekranów. Po powrocie nie odniósł już sukcesu na miarę Mahoneya z "Akademii Policyjnej". 

Czytaj także: MacGyver kiedyś przyciągał przed telewizory tłumy widzów. Dziś grający go Richard Dean Anderson ma 73 lata. Jak wygląda?

Jak przez lata zmienił się Steve Guttenberg? Aktor ma dziś 65 lat i, choć nie jest już młodzieniaszkiem, w jego wyglądzie wciąż można dostrzec rezolutnego Mahoneya! Gwiazdor cieszy się powodzeniem w mediach społecznościowych; na Instagramie obserwuje go blisko 300 tysięcy osób! 

Jak dziś wyglądają bohaterowie komedii "Akademia Policyjna"?

Zobacz w galerii, jak dziś wyglądają policjanci z filmu "Akademia Policyjna". Wygląd niektórych osób mocno może Cię zdziwić! Tak przez lata zmienili się m.in. Mahoney, Jones czy sierżant Callahan. 

Niestety, nie wszyscy aktorzy, którzy zagrali w "Adademii Policyjnej", jeszcze żyją. Nie ma już wśród nas m.in. Georgea Gaynesa, który wcielał się w postać komendanta Lassarda, Davida Graffa, czyli Tackleberry'ego, a także Buby Smitha, którego widzowie pokochali jako Hightowera. 

"Słoneczny patrol". Piękna ratowniczka z serialu rozpalała zmysły! Tak po latach wygląda Erika Eleniak